Během této fotografické operace v Davosu - Slovakia Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Během této fotografické operace v Davosu

HOME MENU
 


Během této fotografické operace v Davosu ve Švýcarsku, kde se světová finanční elita setkávala s plánem pro budoucnost, prezident Trump nemohl dovolit nechat si proklouznout skutečné pocity o miliardáři George Sorosovi.

Reportérka s německým přízvukem požádala prezidenta Trumpa, jenž právě seděl: "Proč se tak široce usmíváte, jako kočka, která dostala krém?"

Předtím, než mohl prezident Trump odpovědět, ministr zahraničí USA Kirstjen Nielsen, který seděl na druhé straně fotografie, řekl: "Usmívá se, protože právě řekl George Sorosovi, aby šel do pekla."

Hlavní média z celého světa informovaly o projevu George Sorose v Davose, který se zcela zasvětil kritice prezidenta Trumpa. Pokusil se přesvědčit svět, že Trumpovo předsednictví je "nebezpečím pro svět".

Podle notoricky známého globalizačního miliardáře závisí přežití lidstva na tom, že v příštích dvanácti měsících bude Trump obviňován. "Nejen přežití otevřené společnosti, ale přežití celé naší civilizace je v sázce," řekl Soros.

Ale řeč Sorose neměla v Davosu žádný úspěch. Očekává-li se publikum, že bude na jeho boku, tak Soros byl zděšen, když byl ignorován a prezident Trump obdržel něco jako uvítání hrdiny, podle New York Post.
Dokonce i Washington Post nebyl schopen přehodit tuto událost do negativního příběhu Trumpa, a připouští, že se prezidentovi podařilo "vyhrát" v Davosu.

A důvod je jednoduchý: je těžké argumentovat s úspěchem.

Trvalý hospodářský růst (mnohem lepší 2,6procentní HDP ve čtvrtém čtvrtletí - a to ještě před nástupem daňových úlev), známky vyššího růstu mezd (mnoho společností nyní poprvé předává bonusové kontroly zaměstnancům od roku 2007) a bouřlivý akciový trh (s číslem Dow téměř 30 000) jsou studené, tvrdé skutečnosti, s nimiž se nedá tvrdit.

Dokonce i lidé, kteří tvrdí, že pohrdají Trumpem, najdou ve oranžovém oblaku stříbrnou podšívku.

To je špatná zpráva pro Soros, osmiletého miliardáře, který nedávno čerpal 18 miliard dolarů do levicových příčin na celém světě. Zatímco většina finančních prostředků, které Soros vynaložil prostřednictvím své Nadace otevřené společnosti, se dostala do destabilizující demokracie ve východní Evropě a nedávno k ničivým ekonomikám a ničivým rozvojovým zemím po celém světě, nyní posunul své zaměření, řekl a bude trávit většinu svých peníze na prezidenta Trumpa přímo v Americe.

Byl Soros překvapen tlumenou reakcí na jeho řeč v Davose?

Skutečnost, že se Soros snažil o získání žádaného individuálního setkání s Trumpem poté, co takový negativní projev neměl být překvapen. Toto je ten člověk, který tvrdí, že je Bůh a že se na něho nevztahují "normální pravidla".

Prudké slova prezidenta Trumpa Georgemu Sorosovi byla vše, co si zasloužil.

Na rozdíl od Sorosovy nesmlouvavé řeči se Trumpova řeč srazila bouřkou. Informovat publikum, že Washington "už nebude zatajovat" na dravé obchodní politiky jiných zemí, také poukázal na to, že "Amerika nejprve neznamená, že Amerika je sama. Když Spojené státy rostou, tak i svět. "

Kromě George Soros, kdo by s tím mohl argumentovat?
http://yournewswire.com/trump-george-soros-hell/

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky