HOME20180310 - Slovakia Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

HOME20180310

OPERÁCIA SA PODARILA PACIENT MUSÍ ZOMRIEŤ

Vcelku ma zaujalo, ako dnešní pučisti proti vláde Róberta Fica zneužili (v súvislosti s Ficovým názorom na Sorosa) fakt, že jeho vláda dlhodobo zavierala oči nad tým, ako bolo na Slovensku znevažované právo na slobodu slova a časť národa nazývaná za nepohodlné názory konšpirátormi.

Pozrime sa na fejsbúkové profily dnešných pučistov:

Kiska - 225.000 nasledovateľov
Matovič - 34.000 nasledovateľov
Sulík - 85.000 nasledovateľov
Kollár - 115.000 nasledovateľov
Nicholsonová - 15.000 nasledovateľov
Stránka Zomri - 86.000 nasledovateľov a podobne

Každý, od prezidenta až po slovenskú intelektuálny spodinu, vrátane Havrana, Benčíka a podobne, má viac ako 10.000 nasledovateľov na sieti. Preto logická otázka znie: Prečo, ak chcú ľuďom povedať naozaj niečo dôležité a nakloniť si väčšinu národa, neurobia tak na sieti? Namiesto toho vyháňajú ľudí do ulíc? Prostredníctvom siete, oslovia predsa niekoľko násobne viac ľudí ako na protestoch, kde v niektorých mestách prišlo iba zopár stoviek protestujúcich. Poviete si, to je predsa jasné, ľudia chcú osobným protestom vyjadriť vážnosť situácie a prejaviť podporu opozičným a treťosektorovým štváčom.
Dobre, s tým sa dá súhlasiť. Ale čo potom robili tie dlažobné kocky pred úradom vlády? Pýtam sa, lebo to, že si ich tam dal navoziť sám Fico, je účelová mainstreamová konšpirácia, priehľadnejšia ako sklo. Kvôli tomu, by predsa nezasadala bezpečnostná rada štátu a Fico by na nej nesedel. Hlavne vtedy nie, keby tie dlažobné kocky boli jeho. Na druhej strane, všetky okenice na prezidentskom paláci, boli dnes zatvorené, čo sa nestalo, asi za posledných dvadsať rokov ani raz. Čo sa teda v tomto štáte deje naozaj? Skúsme trocha odľahčiť túto vážnu tému a odpovede hľadať v realite obyčajného života s troškou slovenskej nadsádzky a tradičného humoru.

Predstavte si, že máte v dedine starostu a dva týždne huckáte proti nemu všetkých susedov ako psov, napr. za to, že rómska rodina u vás kradne dlhodobo sliepky a on proti nim nebrojí. V skutočnosti ale chcete viac jeho stoličku a nakoniec, keď vybičujete situáciu tak, že ľudia budú stáť pred obecným úradom a ruke budú držať (vašu) dlažobnú kocku, aby starostovi rozbili okná na úrade, čo urobíte ako prvé s vlastným domom, ktorý je iba pár metrov od obecného úradu? No zavriete okenice - to je predsa jasné, lebo budete mať strach, že vám niektorá kocka skončí "omylom" v guláši na sporáku. Väčší problém je, že na tej ulici pred obecným domom, budú na vaše pozvanie stáť aj starostoví nepriatelia zo susednej dediny, ktorej váš starosta odmieta dať, napríklad kus katastra, na ktorý si nárokujú a ktorí zatiaľ, čo celá dedina stojí pred obecným úradom, podpália ľuďom zdravotné stredisko - čo by starostu odrovnalo úplne a tá dlažobná kocka, by vám potom v tom guláši rozhodne neskončila omylom, keď by ľudia pochopili, čo sa to deje naozaj. A aké z toho plynie ponaučenie? Žiadne. Iba ak to, že okenice na oknách v čase pučizmu sú vcelku dobrý nápad. Hlavne na prezidentskom paláci.

Protesty dopadli čudne. To 1% obyvateľstva, pravdepodobne zúrivejších čitateľov mainstreamu čo vyšlo do ulíc sa zhodlo na tom, že chcú vyšetriť vraždu Kuciaka čo v realite znamená, že bude lepšie ak Fico a hlavne Kaliňák zostane. Myslela som si, že ľudia na námestia prišli Ficovu vládu odvolať, no ako sa zdá, sami nevedia čo vlastne chcú. Teda okrem toho, že chcú hlasno na námestiach hučať, že Fico je zlodej, poprípade hádzať dlažobné kocky na úrad vlády. Ale to mi ako novinka nepríde. Dobrou správou naopak je, že tých 99% zvyšných nás sa môžu problémom Slovenska venovať naozaj.

A teraz to podstatné. Na Slovensku momentálne prebieha poslanecký prieskum z Bruselu, presnejšie z európskeho parlamentu. Predmetom prieskumu sú: Vražda Kuciaka s prepojením na čerpanie eurodotácii a dodržiavanie ľudských práv a slobody slova. Z pohľadu analýzy sú na tom zaujímavé najmä tri veci. Akým spôsobom kontrola prebieha, kto alebo skôr, kým sú ľudia ktorí tejto kontrole šéfujú, z čoho boli v minulosti obviňovaní a za ďalšie fakt, že prebieha súbežne s pokusom o štátny prevrat.

Mladšie ročníky si určite pamätajú, že poslanecký prieskum bol veľmi populárny aj v čase vlády M. Dzurindu. Jeden bol vykonaný v 90-tych rokoch napr. v Piešťanských kúpeloch, keď Dzurinda chcel privatizérke Martinkovičovej akcie Piešťanských kúpeľov za každú cenu odňať, čo sa neskôr aj za zvláštnych okolností podarilo. Pre zaujímavosť doplním, že priateľku Mečiara, privatizérku Martinkovičovú našli neskôr obesenú v jej byte vo Viedni a nebola rozhodne sama zo slovenských privatizérov, ktorí v čase vlády Dzurindu skončili tragickou alebo záhadnou smrťou. Celkom logicky ma preto napadlo, čo prišla odňať Slovensku táto "trestná výprava" z Bruselu.

Už samotný spôsob prieskumu ako bol vykonaný je minimálne "zaujímavý", pretože najskôr sa poslanci streli s tretím sektorom, nie s predstaviteľmi štátu. Následne s organizátormi protestov, neskôr s médiami a až nakoniec s predsedom vlády Ficom, ministrami a zástupcami súdnej moci a, ako sa vyjadrila sama členka poslaneckého prieskumu Ingeborg Grässleová: "niektorí predstavitelia dnešnej exekutívy nebudú na naše stretnutie v budúcnosti spomínať práve v dobrom".
Osobito dávam do pozornosti Grässleovej vyjadrenie pred médiami, keď povedala: "Možno je atraktívne pre majiteľa médii (na Slovensku), dostať nejaké eurofondy alebo nejaké EÚ finančné prostriedky". Následne požiadala novinárov o spoluprácu na vyhladávaní korupčných káuz a zneužívania eurofondov.

Poslankyňa europarlamentu, Nemka Ingeborg Grässleová je zároveň aj predsedkyňa výboru pre kontrolu rozpočtu EÚ a na tlačovke s novinármi ju sprevádzal europoslanec Claude Moraes, pôvodom zo strednéhovýchodu, presnejšie Jemenu, predseda parlamentného výboru pre občianske slobody, spravodlivosť a právo.
Grässleová je známa z nedávnej kauzy nepriameho ovplyvňovania parlamentných volieb v Maďarsku, ktoré sa budú diať o mesiac. Z komplotu ju obvinila maďarská vláda a premiér Viktor Orbán. Jej pôsobenie v Maďarsku začalo bezprostredne po tom, ako Orbán vyšiel z návrhom, oklieštiť činnosť a financovanie tretieho sektoru.

Grässleová na Slovensku "zatrúbila do útoku" vyhlásením, že naša krajina bude odteraz pod drobnohľadom EÚ (akoby doteraz nebola). Je tiež autorkou týchto slov: "Krajiny ktoré nerešpektujú zákony EÚ alebo krajiny ktoré sa dostatočne nezúčastňujú presídlenia migrantov alebo registrácie utečencov, by mali byť zbavené finančných prostriedkov EÚ." K veci dodávam, že Grässelová patrí medzi 15 najvplyvnejších politikov v europarlamente a je dobrou priateľkou Georgea Sorosa.
Antiorbánovské pôsobenie Grässleovej spájanej so Sorosom a ich tlak na maďarsého voliča bol doteraz až taký silný, že maďarské ulice sú dnes plné predvolebných biliardov Orbánovej strany s nápisom: "Nedovoľte aby sa nakoniec smial Soros!"

Mám pocit, že Puzzle s obrazom súčastného slovenského prevratu sa pomaly skladá. Začínajú sa na ňom po Kiskovom portréte objavovať aj reálne kontúry "demokracie západného typu" - vydierania Slovenska Európskou úniou, principiálne rovnako, ako sa to deje v ostatných krajinách V4 s vodoznakom podpisu Georgea Sorosa.

Katalin Tara
Peter Hamala:
Svojho času som bol v dennom kontakte s jedným z najbližších spolupracovníkov p. Kisku, ktorý mi porozprával o zákulisí jeho splátkových spoločností. To, čo sa tam dialo bolo len pre silné žalúdky, aj preto tento spoločník odišiel z Kiskovej firmy ešte skôr, než by bol ako človek úplne stratený.

Filozofia podnikania p. Kisku nebola o predaji a štandardnom rabate za predávaný tovar, ale p. Kiska si dal urobiť marketingovú analýzu a psychologický profil mentality Slováka ešte pred samotným spustením projektu a ten ukázal, že Slovák je na tom s platobnou disciplínou mimoriadne zle! Toto bolo kľúčom a vodou na mlyn zámeru tohto človeka bez svedomia, pretože gro jeho príjmov nebolo zo samotného predaja, ktorý pokrýval chod firiem a vytváraním štandardného zisku podnikateľa, ale ten najväčší zisk bol tvorený práve z omeškaní a úrokov od zákazníkov po celom Slovensku. Stalo sa pravidlom, že takmer každý druhý zákazník, ktorý nakupoval domáce spotrebiče cez Triangel a Quatro neplatil štandardnú cenu objednaného výrobku, ale dvoj, trojnásobok bolo úplne bežné, v častých prípadoch to šlo dokonca k desaťnásobkom a stonásobkom pôvodnej ceny a tak do Kiskovho vrecka padali nielen zariadenia bytov, domov, dielní, ale aj záhrady, pozemky, chaty, domy, byty ľudí a ďalšie nehnuteľnosti po celom Slovensku, teda často úplne celé majetky ľudí, ktorí sa zamotali a dostali do totálnej platobnej neschopnosti pre úžernícky nastavené pravidlá v zmluvách, pretože úroky za omeškania rástli geometrickou radou. Dokonca tento úžerník bez svedomia kúpil za symbolickú cenu jednu celú bytovku, bytový dom, z ktorého dal následne vysťahovať minimálne 12 rodín zo dňa na deň na ulicu.
Skrátka tí, ktorí ste na vlastnej koži zažili úžeru tohto mravne a charakterovo skazeného človeka, mali by ste vystúpiť konečne v zástupoch na verejnosť.
K tomuto ešte p. Kiskovi priťaží aj fakt, že je proti nemu vydaných 5 právoplatných rozsudkov, v ktorých bol označený ako VINNÝ z úžery. A samozrejme, že mu priťaží ďalšia vážna skutočnosť, pretože tento človek sa dopustil volebného podvodu veľkých rozmerov a do dnešného dňa nezaplatil pokutu vo výške viac ako 1 milión Eur štátu Slovenskej republike..
My nemáme prezidenta, máme za hlavu štátu obludu a hyenu, ktorá nepatrí do slušnej spoločnosti, ale do väzenia s najväčšou možnou ostrahou!!"

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/341330-kiska-pri-dobrom-anjelovi-klamal-tvrdi-brossmann/

https://www.youtube.com/watch?v=eb9h-9Lwths

https://www.youtube.com/watch?v=jqwX-myqSX4

https://www.youtube.com/watch?v=rfHpiyUJDo4&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=1kMtOlIXy64

http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/prevraty-podporovane-usa.html

https://www.youtube.com/watch?v=zcP5_znud1Q&t=2s

http://medzicas.sk/pokracovanie-velkej-farebnej-mimovladkovej-revolucie/

https://www.youtube.com/watch?v=BS364_2tFEI&t=8s

https://aeronet.cz/news/exkluzivne-slovensky-novinar-a-jeho-pritelkyne-se-nijak-nebranili-vraha-zrejme-pustili-primo-do-domu-teorie-o-italske-mafii-se-hrouti-neziskovy-sektor-uz-naplanoval-demonstrace-proti-vlade/

https://www.youtube.com/watch?v=Xq50i7IwQbM&t=39sSprávny postreh.
Ukrajina byla v roce 2013 ve stejné situaci jako Slovensko. Mohutná korupce a lidé se chtěli zbavit hlavy státu, která tuto korupci tolerovala.
Přišel Majdan, Victoria Nuland rozdala majdanistům metamfetaminem napuštěné pečené koláčky a demonstranti vzali lovecké pušky a začali střílet do neozbrojených policistů pořádkových jednotek Berkut. Na Slovensku se také lidé chtějí zbavit korupce a do ulic a na slovenská majdanizovaná náměstí je svolávají ty samé hlásné trouby jako v Kyjevě, tzn. neziskový sektor a fake news mainstreamová média vlastněná cizími společnostmi, jako je třeba německý Ringier Axel Springer vydavatelství, pro které psal zavražděný Ján Kuciak.

Není jasné, kolik lidí vyjde o víkendu na Slovensku do ulic. Důležitá ale bude síla mediální baráže slovenského mainstreamu. Proti organizovanému útoku médií proti vládě se jenom obtížně drží politická pozice. Najednou zjišťujeme, že Ján Kuciak je jenom vymodleným důvodem ke svržení vlády. Občané na Slovensku musí vidět o několik tahů dopředu, jinak jim hrozí, že zopakují chyby ukrajinských občanů, kteří slepě věřili několika stovkám uřvaných aktivistů z kyjevského náměstí, že svržením prezidenta se zbaví korupce. Dnes je na Ukrajině rozvrat, země je v občanské válce a korupce je asi tak 1000x větší, než byla za Janukovyče. Demokracie je o volbách, ne o svrhávání vlád z ulic a náměstí za popohánění zfašizovanými médii. Neopakujte prosím na Slovensku pochod ukrajinských lumíků do propasti, kterou vám nachystali profesionální architekti barevných revolucí z ciziny. AE News

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Chmelar-Vsetci-sa-na-tejto-tragedii-prizivuju-a-co-spravil-Kiska-je-absolutne-nevhodne-Neviem-ci-ludom-doslo-co-bude-nasledovat-po-pade-vlady-298388Eva Zezulová
Slovensko žije posledné dni, nezmyselnou úkladnou vraždou dvoch mladých ľudi.
Dlho som zvažovala, či k tejto tragickej udalosti napíšem čo len malú noticku svojho osobného názoru, jednak z úcty k týmto dvom mladým vyhasnutým životom, jednak z úcty k ich blízkym, aby som im nesypala soľ do ich tak hlboko rozjatrených rán a jednak preto, že sa nepotrebujem pasovať do úlohy vyšetrovateľa tak ako polka Slovenska a sudcov tak, ako väčšina novinárskej obce. aj keď dokážem pochopiť obrovské emocie, ktoré otirasiaju bežnými občanmi v súvislosti s touto tragickou udalosťou ale súčasne s vedomím , že emocia a nenávisť, pomsta sú najhoršími radcami na riešenie akejkoľvek krízy a situácie. To čo ma nakoniec primälo vyjaviť svoj názor bez toho, aby som preberala úlohu vyšetrovateľov, sociologov, psychologov (neprináleži mi totiž táto odbornosť)je skutočnosť pozrieť sa na vec z uhla podielu tých, ktorí v mene medializácie sa potrebovalo priživiť na odvahe mladého človeka a obsah resp. motív odvahy ako takej. I napriek tomu, že pána Kuciaka som osobne nepoznala, nepochybujem o jeho čestnosti a úprimnosti a odvahe . Odvaha však môže mať rôzne motívy. Človek môže byť motivovaný konať odvážne úprimným záujmom poukázať na rôzne nešváry, politický vývoj, spoločenský vývoj, kriminalitu a iné nenormálnosti spoločnosti vychádzajúc z vlastných vnútorne nastavených etických a morálnych kritérii , ktoré ho formovali, ale bohužiaľ niekedy je odvaha motivovaná aj menej etickými kritériami ako túžba uspieť, zviditeľniť sa, byť stredobodom, ktorá je zjavná predovšetkým u ľudí, ktorým chýba určitá dávka pozitívneho sebahodnotenia. Nechápte ma prosím zle, nie je naozaj mojim záujmom ani napluť na mladého človeka ani znevážiť jeho prácu, ale píšem všeobecne a možno ako varovanie, že odvaha nemusí byť bezhlavá, ale môže byť aj rozumná so schopnosťou zváženia a vyhodnotenia situácie. Dole pod týmto statusom som zavesila jednu prezentáciu na ktorú p. Kuciak bol pozvaný Open Societe, cieľom ktorého bolo aby Janko porozprával ako sa dostal k Panama Papers, ako čo odkrýval a čo odkryl. Táto videovizitka keďže bola jeho autormi natočená predpokladám, keďže bola zavesená na youtube obehla celý sveta ja som s nemým úžasom si vypočula "odvahu " protagonistov Open Society a tých, ktorí túto akciu pripravovali akému nebzpečenstvu vystavili tohto človeka a neviem, či arogantná tretia veľmoc a sorosom platené nezisokvky boli a sú schopní takto sebarefelexiou zhodnotiť svoje činy a Janko možno uveril tomu, že môže byť takto neopatarne odvážni lebo práve títo ho ochránia . Ak si pozorne vypočujete túto videosnímku musite spozornieť pri tom, ako Janko vyrozprával, že nemeckí investigatívni žurnalisti pracovali s najväčšou opatrnosťou, utajení a súčasne sa Janko pochválil, že spravil oveľa viac ako česká strana do záležitosti zapojených investigavcov, dnes dokonca jeden investigavec R. Bránik (viď nižšie článok, predpokladal, že niektoré veci Janko robil na vlastnú päsť. Túto Jankovu odvahu alebo možno aj neopatrnosť, zneužili ľudia okolo Open societe na vlastnú prezentáciu , ktorú zavesili a vytrúbili do sveta a podľa môjho skromného názoru povzbudzovaním Janka ho uviedli do priameho ohrozenia. Tu by som chcela aj prestať, pretože neprináleži mi posudzovať ani súdiť. Posledných 10 rokov sme si akosi zvykli, resp. mediálna sféra si zvykla, že v rukách má jednu z najmocnejších zbrani- práve preto, že žijeme v čase elektronicky prenášaných informácii , ktoré sú hneď prenášané v jednej sekunde priblížené milionom ba milardam ľudi - spolu s touto mocou, tejto moci aj podľahli, pracuju s emocionalitou ľudi, ovplyvňujú ich názory takým spôsobom, že ľudia apriori pacifisticky založení podľahnú mediálnej masáži takým spôsobom, že súhlasia so zahájením vojenskej agresie voči inému, štátu, uveria ,že ich sused priateľ, spolužiak je jeho nepriateľom a je schopný ho zabiť, súčasne smeruju mienku národov takým spôsobom aby národy najprv uverili, že muslim je zabijak s maskou na tvári a následne presmeruju názor človeka, že islam je najmierumilovnejšie náboženstvo podľa toho aké ciele maju byť naplnené pre a v mene mocných. Neštítia sa vytvárať domácich nepriateľov režimu, ostrakizovať ľudi s iným názorom a súčasne v mene nejak čudnej spravodlivosti vystaviť nebezpečenstvu svojho vlastného kolegu , aby priniesli na oltár pád jednej vlády za účelom nastolenia inej.Ovšem, či už dnes alebo v minulosti špionážne účelové akty s cieľom destibilizácie alebo nastolania moci sa viedli od nepamäti, avšak táto činnosť bola v rukách špeciálnych tajných služieb a nebola za týmto účelom tak mohutne zneužívaná mediálna sféra, ktorú v súčasnosti z dôvodu elektronizácie dokáže v sekunde zmanipulovať mienku tak, že národy sú schopné uveriť v krátkom zlomku sekundy, že dnes je jeden národ zajtra druhý ich úhlavným nepriatľom a tak vytvárať podmienky vo svete, ktoré môžu mať kastrofálne dôsledky. Táto nezopovednosť mocných a jednotlivých novinárov je už viac ako evidenná. odvaha snaživého blbca motivovaná mediálnou slávou, senzáciou emocionalitou bez vedomia spoločenskej zodpovednosti je to, čo by malo všetkých nás najmä novinársku obec prinútuť k zamysleniu, či nezneužíva svoju moc na prácu s emocinnalitou ľudi preberajúc tak prácu politikov, vyšetrovateľov, polície súdov. Boli popísané už stohy článkov na túto tému a neviem, prečo sa nenašiel nikto, kto by zastavil túto obrovskú moc médii, kde pracuju ľudia s ich subjektívnymi njázormi, hemungami s rôznymi motiváciami. Myslím, že je čas hľadať tu mieru rovnováhy medzi cenzúrou, odvahou a zodpovednosťou, aby sme zabránili smrti ďalších Jankov, sebvraždy chorej speváčky, majdanizácie spoločnosti kedy brat zavraždi v médiami vyburcovanej emocionalite brata, spolužiaka. Moc medii musi mať svoje limity - limity etiky, spoločenskej zodpovednosti a hlavne sa vymaniť spod vplyvu mocných. Je nutné na túto tému vyvolať spoločenskú diskusiu a nevyrábať z novinárov obete , ktorými sa terz začali mnohí z nich staviať vyvolávajúc svoj pocit dôležitosti. Preto akákoľvek snaha ostrakizovať alternatívne média, ktoré sa na rôzne oblasti sveta (nielen geopolitiku) dívajú iným pohľadom vítam, pretože ani jedno alternatívne médium sa nepodpísalo pod revolucie, vojny, s milionmi obeti- to je výsledok mainstreamových médii. Takže ak sa máme poučiť, musíme začať hľadať východiska z tejto celospoločenskej situácie moci médii, ktoré vytváraním mienky a súhalsu hýbu svetom, avšak bojužiaľ v poslednom čase nie pre človeka ale v mene a pre mocných.Samozrejme, česť investigavcom, ktorí svojou nefalšovanou a úprimnou snahou o lepší svet aj s nasadením vlastného života poukazuju na negatívne spoločenské javy ( a myslím nielen ekonomicke, ale i vyvolávanie nenávisti proti národom východu alebo západu a moc elit) s úprimnou tužbou o rovné postavenie človeka, obranu pravdu a spravodlivosti, avšak takýchto investigatívcov žiaľ vidím stále viac na okraji tzv mediálnej sféry a tí, ktorí sú momentálne politicki a ideologicki in maju svoje hlavné slovo a teda slovo moci. Preto vyzávam všetkých Vás priatelia, držte sa vlastného zdravého úsudku a iný názor počúvajte trpezlivo , nedopusťte nikdy, aby pre politické strany a v mene ideologie alebo snahy iných mocnosti a ich videnia sveta, ste uvrhli Slovensko, náš svet do bratovraždenia. Nenechajte sa vtiahnuť do hier mocných, to nie je Vaša hra, našim spoločným cieľom nech je dôstojne a spravoidlivé súžitie na tom našom malom kúsku zeme a tolerantné spolužitie s našimi susedmi, či už za našim dvorom, alebo za hranicami našej krajiny. R.I.P všetkým obetiam akýchkoľvek mocenských snáh.
http://www.orientacia.sk/domaca-politika/vrazda-novinara-jana-kuciaka-bola-atentatom-na-vladu-roberta-fica-teraz-nie-je-doba-na-lamanie-kamenov-v-kamenolome

https://www.rostas.news/milion-a-rozputanie-pekla/

http://zemavek.sk/majdanizace-slovenska/

mAJDAN V PRAXI.

https://www.youtube.com/watch?v=TLG2Bo_zb5w


Prepadová akcia u Rostasa bola naplánovaná štátnymi orgánmi a najvyššími predstaviteľmi ako podhodenie kosti mimovládnej kaviarni

Rostas: Keďže moju fb stránku opätovne zablokovali, oslovujem vás aj prostredníctvom mojej stránky. Z veľmi dobre informovaných zdrojov som získal informácie, že prepadová akcia v mojom dome bola naplánová štátnymi orgánmi a najvyššími predstaviteľmi ako podhodenie kosti mimovládnej kaviarni!!! Ako vidíte, vymklo sa to opäť spod kontroly a totálne minulo s účinkom. Čoskoro budú z našej strany započaté všetky procesné úkony smerujúce k usvedčeniu a vyvodeniu trestoprávnej zodpovednosti osobám zneužívajúcich právomoci verejného činiteľa. Ak totiž ráno o 6:25 vtrhne do domu komando s balistickymi štítmi, kuklami a samopalmi mieriacimi laserovými zameriavačmi na telá rodičov držiacich vystrašené deti, potom sa definitívne prepadáme do totalitného systému. Tu nejde už iba o Rostasa, tu je brutálnym spôsobom manifestovaný štátny teror a vytváranie strachu.

Tu je zasiahnuté právo na ochranu súkromia a práva detí vystavených neuveriteľnému psychickému nátlaku ako za čias vojny. Týmto všetkým však moc neukázala silu ale iba svoju bezmocnosť, strach a slabosť. Tá moc už dávno nesídli na úrade vlády ale mimo vlády. Je kontrolovaná a financovaná spoza hraníc Slovenska. Na druhej strane však najvyšší predstavitelia SR šokujú svojimi vystúpeniami priamo v televízii. Róbert Fico v štýle šerifa z Divokého západu ponúka milión eur za informácie o páchateľovi vraždy Jána Kuciaka. Ako správne podotkol aj predseda kolégia Najvyššieho súdu Štefan Harabin – odkiaľ tento milión pochádza? A ako druhá otázka sa takisto natíska; prečo tento miliónový afekt, keď máme políciu v najlepšej kondícii a najlepšieho ministra vnútra ako nedávno prehlásil premiér Fico? A prečo Fico, Kaliňák a Gašpar na tlačovej konferencii zavádzajú verejnosť? Tvrdili, že takmer vôbec nespia a od nedele večera venujú jej elitné útvary maximálnu pozornosť vyšetrovaniu vraždy Jána Kuciaka?

Ale veď v pondelok ráno nemali psychicky deptať deti a manželku T. E.Rostasa kvôli tomu, že v máji 2017 napísal článok o stáročnej porobe Slovákov a Slovanov. Tých šestnásť elitných policajtov a neskôr vyšetrovateľov bezvýsledne prehľadávajúcich celé hodiny naše knižnice a šatníky malo predsa intenzívne pracovať na zaisťovaní dôkazových materiálov a vyšetrovaním spomínaného obzvlášť závažného trestného činu. NAKA nepracovala na Kuciakovi ale na Rostasovi. Neveril som vlastným očiam a ušiam, keď na tlačovej konferencii generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár bez rozpakov prehlásil: „Ja vám tu garantujem, že keby sa preukázalo náhodou naozaj to, že tento skutok bol spáchaný v súvislosti s prácou pána nebohého novinára a jeho družky, tak ja tu rozpútam peklo. To vám tu sľubujem. Peklo také, že sa urobí všetko pre to do tla, aby sa to objasnilo.“

Štefan Harabin k tomu uvádza: „Čižnár rozpútaním pekla sa správa ako teroristický boss konkurenčnej mafiánskej skupiny, ktorej práve zavraždili významného člena a preto zrejme na porade krstných otcov určuje kto z protivníkov bude prvý skosený.“ Ak generálny prokurátor vyjadrí garanciu „ja tu rozpútam peklo“, stojí to naozaj za maximálnu pozornosť a hlboké zamyslenie sa nad morálnou krízou spoločnosti. To čo sa dnes deje absolútne rezonuje so všetkými výstrahami a varovaniami, ktoré Zem&Vek už od svojho vzniku publikuje. Samotné obmedzovanie slobody slova a prejavu sa dostalo do predposlednej fázy. Mimovládnej mafii sa ani vďaka štedrému sponzoringu zo zahraničia stále nedarí presvedčiť verejnosť k prijatiu plánu totálnej kolonizácie Slovenska a po fiasku v prezidentských voľbách v Česku a nevôli V4 začína evidentne pritvrdzovať.

Zadanie je jasné: prostredníctvom prijímania všakovakých absurdných dohovorov, relokačných kvót, deštrukčných programov gender, LGBTI, inkluzívneho vzdelávania a podobne deštruovať spoločenské základy a tým zrušiť suverenitu jednotlivých štátov a vytvoriť totalitné a maximálne kontrolované sektory. Pod rúškom boja za ľudské práva sa ako vidíme uskutočňujú a pripravujú tie najnebezpečnejšie obmedzovania ľudských práv a slobôd. Ibaže my máme úplne inú predstavu o slobode a slobodnom prejave ľudského ducha. Vytvárame Manifest Slovenska ako zásadný materiál politickej a kultúrnej transformácie samosprávy bez monopolu moci politických strán a mimovládnej sponzorovanej mafie. Všetko je v pohybe a ja som hlboko presvedčený, že spolu stojíme na tej strane, za ktorej princípy a ideály sa nebudeme musieť hanbiť pred ďalšími generáciami slobodného Slovenska. Pred nami je ale ešte veľmi dlhá cesta…Martin Bago

https://www.rostas.news/milion-a-rozputanie-pekla/

https://www.hlavnespravy.sk/tragicku-vrazdu-novinara-zacali-okamzite-zneuzivat-politici-na-vytlkanie-politickeho-kapitalu/1326424

http://casopisargument.cz/2018/02/22/evropa-potrebuje-novou-reformaci/


UCIAK - SOROŠ - OBETA
V Košiciach niekto zapálil daňový úrad!

Stopy popravy slovenského novinára vedú na východné Slovensko, niekto urýchlene zametá stopy. Alebo aspoň to MÁ TAK VYZERAŤ, že sa zametajú.
Kuciak spolupracoval s Open Society Georga Soroša, unikátne video  

www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU

Obetovali málo významného novinára pre vyššiu vec?
Schyľuje sa na slovenskom k vypuknutiu Oranžovej revolúcie ukrajinského typu?
Použité metódy by tomu zodpovedali!


Pouhý jeden den po vypuknutí skandálu se zavražděným novinářem Jánem Kuciakem [1] a jeho přítelkyní přichází ze Slovenska další divadelní obraz této bizarní podívané. Poté, co se začaly včera vynořovat informace o tom, proč musel slovenský novinář zemřít, se někdo asi rozhodl vzít věci do vlastních rukou a zamést všechny stopy, které by mohly vést k lidem, kteří jsou napojeni nejen na vraždu Jána Kuciaka, ale i na politické špičky na Slovensku. V centru Košic na východním Slovensku totiž vypukl požár na místním daňovém úřadu. Budova krajského finančního úřadu na Náměstí Maratónu je v plamenech [2], oheň šlehá ze střechy a policie evakuovala celou budovu.
Právě v této budově berního úřadu se mají nacházet dokumenty o pozadí evropských dotací pro pěstitele biopotravin a bioplodin, do kterých je podle investigativního vyšetřování zavražděného novináře zapletena nejen italská mafie, ale i nejvyšší politické špičky vládnoucí strany SMER Roberta Fica. Jenže celé divadlo má divnou pachuť příliš naivní a prvoplánové hry, jejímž cílem není nic menšího, než vypuknutí Oranžové revoluce na Slovensku a svržení slovenské vlády. Co nás vede k této domněnce? Pojďme si na stůl položit fakta.

Ján Kuciak byl novinářský elév, kterému bylo pouhých 27 let. Vystudoval filosofickou fakultu v Nitře a po skončení studia v roce 2015 nastoupil do pozice žurnalisty v mainstreamovém fiat-médiu Aktuality.sk, což je server podobného ražení jako Bakalův server Aktuálně.cz. Tento ovšem spadá pod německé vydavatelství Ringier Axel Springer a hlavní náplní serveru je odhalování skandálů a kauz. Spolu s tím navíc pokračoval v doktorandském studiu na zmíněné škole. Za pouhé tři roky vyprodukoval Ján Kuciak 138 článků [3], které se v poslední době točily hlavně okolo lidí vládnoucí strany SMER a podnikatelské lobby z východního Slovenska.

Chobotnice vztahů mezi politiky, představiteli státní správy a lidmi z mafie, nejen z té italské, tvoří nepřehledný spletenec vztahů, kde je mnoho potenciálních pachatelů Kuciakovy vraždy a mnoho lidí, kterým umlčení tohoto novináře přijde vhod. Co je však zcela zjevné, Kuciak nezískával důvěrné informace sám, jako mladý novinář bez naprosto žádných konexí by se k citlivým informacím nikdy nedostal. Je zde důvodné podezření, že někdo jeho vraždu plánoval dlouho dopředu, aby jeho smrt byla následně účelově interpretována jako vražda z politických důvodů, která bude prvoplánově vést a směřovat k lidem z vládnoucí strany SMER, což přivodí na Slovensku nepokoje a pád Ficovy vlády.
Slovenský novinář před svojí smrtí uveřejnil článek o tom, že dcera viceprezidenta Finanční správy SR Lucia Pátková spolupracuje s firmou Petroltrans [4], která obchoduje s palivy, ovšem tuto firmu vlastní schránková firma Grassmeadow Holdings Inc. na Britských Panenských ostrovech s nedohledatelnou majetkovou strukturou. Petroltrans měl za poslední 3 roky čistý obrat 687 milionů EUR. Dušan Pátek je druhý nejvyšší muž slovenské finanční správy a jeho dcera Lucia se údajně podílela na obchodech Petroltrans i v České republice. Ján Kuciak de facto naznačoval, že nejvyšší vedení slovenského Daňového úřadu je zkorumpováno a zapojeno do obchodů s palivy skrze schránkové společnosti v Karibiku. Po provalení kauzy došlo k výmazu Lucie Pátkové z obchodních registrů a na jejím místě se objevil Michail Olevský, Ukrajinec z Kyjeva, podle Kuciaka jde o bílého koně.

Jenže největší zájem Jána Kuciaka přitahoval slovenský podnikatel Marián Kočner a developer Ladislav Bašternák. Oba dva mají totiž velmi blízko k vedení SMERU, což se potvrdilo i v tom, že slovenský premiér Robert Fico má spolu s Mariánem Kočnerem byt v luxusním rezidenčním komplexu Bonaparte v blízkosti bratislavského hradu [5]. V poslední době však Ján Kuciak pracoval na kauze tunelování evropských dotací italskou mafií na východním Slovensku, a to právě v košickém regionu.
Italská mafie tuneluje na východním Slovensku evropské dotace pro zemědělce a košický finančák je dlouhá léta kryje, měl zjistit Ján Kuciak

Podle svědectví kanadského novináře Toma Nicholsona, který na Slovensku dlouho spolupracoval společně s Jánem Kuciakem na této kauze a Kuciakovi ji de facto přinesl jako na podnose, se má jednat o tunelování evropských dotací do pěstováni bioplodin a biopotravin na pozemcích bývalých zemědělských družstev na východním Slovensku. Italové, kteří jsou prý napojeni na mafiánskou skupinu Ndrangheta z Kalábrie [6], měli s pomocí slovenských politiků a s pomocí slovenské finanční správy dlouhá léta čerpat evropské dotace na pěstovaní bio produkce na polích východního Slovenska, ale ve skutečnosti pole leží ladem, už více jak 10 let na nich nikdo nic nezasel, v jiných případech Italové pronajali půdu třetí straně, zemědělcům, kteří na ní pěstují obyčejnou řepku, která nemá pochopitelně s biopotravinami nic společného.

A proč najednou začal hořet košický finanční úřad? Protože právě s jeho pomocí měli Italové dlouhá léta tunelovat tyto zemědělské dotace, protože zpětnou kontrolu, že opravdu se na polích pěstují bioplodiny, měl provádět právě finanční úřad košického samosprávního kraje. Je příliš velká náhoda, že pouhý den po popravě slovenského novináře, který se chystal publikovat informace o tunelování zemědělských dotací na východním Slovensku, začne hořet košický berní úřad. Evakuování budovy a požár je dokonalou cestou k zametení stop a ke “ztrátě” důležitých dokladů, které by mohly odhalit napojení místních regionálních politiků na italskou mafii, ale nejen na ní. Systém evropských dotací totiž prochází přísnými kontrolami státních úřadů a ministerstev pro místní rozvoj, takže dlouholeté čerpání dotací z EU na biopotraviny, které ve skutečnosti nikdo na východním Slovensku nepěstoval a nikdy neviděl, by se muselo provalit při jednoduché kontrole účetnictví producentů biopotravin.
Na scéně se objevuje kanadský novinář, který přinesl Kuciakovi “italskou kauzu” jako na podnose a dva týdny před jeho vraždou narychlo ze Slovenska odcestoval

Může se tak stát, že v následujících dnech a týdnech povedou události k odhalení stop, které budou mířit do Bratislavy a k politikům vládnoucí strany SMER Roberta Fica. Není důvod pochybovat o tom, že na Slovensku bují korupce a tunelují se evropské dotační tituly, ale podle našich informací všechny tyto kauzy a informace přišly do rukou Jána Kuciaka vždy a pokaždé od někoho, kdo naservíroval mladičkému novináři všechno na talíř a on měl o tom jenom napsat. Pokud se podíváme na Toma Nicholsona, ten dlouho pobýval na Slovensku a pátral po italské stopě, ale před dvěma týdny narychlo ze Slovenska odjel. Můžeme jen spekulovat, proč odjel tak narychlo. Dostal od někoho echo? Celá kauza popravy Jána Kuciaka má doslova prvoplánový filmový nádech. Novinář byl ukázkově popravený i se svojí přítelkyní, vrah zanechal na místě vzkaz i v podobě postavené nábojnice vedle těl, celé to působí dojmem, že někdo chce, aby bylo jasné, kdo to udělal. A to právě nedává smysl.

Jaký by mělo smysl, aby Italové takto teatrálně na sebe upozornili? A pokud by vražda přišla na objednávku někoho z okolí SMERu, tak i ten nejstupidnější politik z této strany by musel vědět, že po takovém činu se všichni budou dívat právě na lidi ze SMERu, kteří mohou mít užitek z umlčení novináře. Existuje spousta jiných variant, jak novináře umlčet, nejsnadnější je přeplatit ho, aby přestal o kauze psát. Pokud by to Italové zkusili a Kuciak by to odmítl, okamžitě bychom se o tom dočetli v bulvárním článku, že někdo chtěl podplatit novináře z Aktuality.sk. Až velmi nápadně to připomíná vraždu ruské novinářky Politkovské, která byla zinscenována tak, aby to vypadalo zcela očividně a prvoplánově, že k její likvidaci dal příkaz Vladimir Putin. Podobně jako vražda Borise Němcova, kde jeho zavraždění bylo taktéž zinscenováno do pozice, aby si každý okamžitě myslel, že k tomu dal příkaz ruský prezident. Nikde nesmí být žádné pochybnosti, všechno musí být na první pohled jasné a média musí hned mít jasno, kdo to udělal.
Slovenský nevládní sektor chce Kuciakovu vraždu mediálně a politicky “vytěžit”, Slovensku reálně hrozí demonstrace, nepokoje a Oranžová revoluce s cílem změny politického režimu

Na Slovensku se chystají demonstrace proti slovenské vládě, neziskový sektor plánuje akce, vražda novináře má být vytěžena beze zbytku pro účely Oranžové revoluce. Slovenští občané budou opět vyhnáni do ulic, aby skandovali hesla, které jim připraví neziskový sektor ve spolupráci se Sórošovými fondy a americkým velvyslanectvím. Lidé v neziskovkách, kteří studovali v USA, chystají v těchto hodinách manifest proti korupci v nejvyšší politice na Slovensku a celý mediální kolos zpravodajství bude vržen proti vládě Roberta Fica. Slovensko hraje o přežití, protože pokud dojde k oslabení politické rovnováhy na Slovensku, veškerou moc v zemi uchopí americké elity a jejich lokajové ve slovenském nevládním sektoru, spolu s maďarskými nacionalisty. Oranžová revoluce může přivést zemi až k rozvratu územní celistvosti.

Česko, Polsko i Maďarsko totiž jdou v Evropě zcela zjevně americkou cestou, pod vlivem amerických neoconů, proti Bruselu, pouze Slovensko je výjimkou, pouze na Slovensko nebyla podána žaloba ze strany Evropské komise za nepřijímání migrantů. Robert Fico zavelel ke spojenectví s Berlínem, které má ochránit Slovensko před vlivem amerických neoconů, tzn. Sórošových fondů a neziskovek, jejichž cílem je “kiskizace” slovenské zahraniční politiky, odklon Bratislavy od EU a příklon k transatlantickým vazbám s USA. Opět vidíme krev jako na Majdanu. Opět vidíme dalšího zastřeleného novináře, jako byla Politkovská. Opět vidíme snahy dostat a nahnat lidi do ulic, aby demonstrovali za něco, co bylo naplánováno a zinscenováno.

Popravený novinář spolupracoval se Sórošovou neziskovkou Open Society, před rokem měl přednášku o Panama Papers, kterou pomohl zinscenovat právě maďarsko-americký finanční mogul

Všechno nasvědčuje tomu, že Ján Kuciak byl obětován v zájmu vyšší věci, protože se dochoval videozáznam jeho přednášky v bratislavské pobočce Open Society Foundations George Soros, kde Ján Kuciak před rokem přednášel právě o obrovské kauze Panama Papers, kterou zorganizoval právě George Soros a jeho operativní centrum v Londýně, ze kterého pocházela prvotní datová komuinikace britskému listu The Guardian. George Soros odpálil kauzu Panama Papers s cílem přivést k bankrotu skupinu přibližně 30 bank v offshore oblastech a poté je výhodně koupit, což se opravdu posléze stalo, když George Soros nakoupil skrze dceřinné trusty po celém světě více než dvacet bank, některé z nich byly dokonce dceřinkami jedné z největších bank na světě, španělské Santander Group.
Právě ve Španělsku se investigativní novináři zabývali propojením Panama Papers na bankovní skupinu Santander, která je v otevřené válce s domem Rothschild. A právě Ján Kuciak přinášel tuto Sórošovu kauzu na Slovensko. Mladický vzhled Jána Kuciaka a jeho smrt z něho dělá dokonalého mučedníka pro lidi z okolí Sórošova chazariátu. Nechoď Vašku s pány na led, říká jedno české přísloví. Ján Kuciak na toto přísloví dojel. Níže je autentické video Kuciakovy přednášky v kanceláři Open Society nadace George Sorose v Bratislavě z ledna loňského roku.

Asi nikdo si nemyslí, že někdo ze SMERu by byl takový idiot, že půjde zastřelit novináře, který tři roky píše články proti SMERu, ne? A přesto všechna média na Slovensku staví tuto vraždu do pozice politické vraždy, která přišla na objednávku. Problém je v tom, že objednávka nepřišla ze SMERU, ale už mnohem dříve ze zahraničí, zpoza oceánu. Anebo si snad nikdo z vás nevšiml, jak slovenský neziskový sektor je infiltrován americkou státní mocí, penězi a hlavně lidmi a novináři George Sorose? Nikdo si nevšiml, jak většina jednatelů a zaměstnanců slovenských neziskovek studovala v USA? Nikdo si nevšiml, jak je propojený personálně slovenský mainstream a slovenský nevládní sektor? Obětovali mladého 27-letého novináře, který ještě neměl děti a rodinu. Jeho smrt má na Slovensku posloužit k vypuknutí nepokojů a demonstrací proti vládě. Podobně, jako posloužila “smrt” studenta Martina Šmída na Národní třídě v Praze k vyvolání protestů, které vedly ke svržení režimu v roce 1989. Slovensko čeká boj o zachování vlastní budoucnosti.

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.


https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU


5805 zabitých civilistů leteckou koalicí v Mosulu.

1800+ zabitých civilistů leteckou koalicí v Raqqa.


Toto jsou čísla která v Českých médiích nezazněla ani jednou...

Podle západních zpráv (včetně našich) a bílých přileb (al-Qaida) naše letadla za týden od započetí kampaně v East Ghoutě zabila 500+ lidi a jenom 6 teroristů... Kdo tomu věří měl by vyhledat odbornou pomoc.

Ano věřím tomu že tato odporná válka v této části a v tuto chvíli bere život nevinných ale jednoznačně to není účelové a určitě ne v takovém množství. Jaký by tyto nálety měly ostatně smysl když by byly tak neefektivní?

Jaký by mělo smysl vypouštět chemické zbraně když je to teď nejsledovanější fronta v zahraničí, je to už dávno profláknuta blbost a nemělo by to žádnou logiku. A to je ten problém.

Mnozí lidé jsou dnes jak ovce. Něco přečtou na Novinkách a automaticky je to podle nich pravda. Protože použít chemické zbraně na frontě kde se nedaří se zdá jako logické ale to že by tím Assad vůči sobě poštval celé obyvatelstvo (Diky kterému je u moci), ohrozil by vlastní jednotky a všechny ty roky války a obětí z jejich strany by přišly vniveč protože víme jak má použití chemických zbraní reaguje rádoby tým Avagers (USA, UK, FR GER) a že Assad postupuje i bez toho svinstva..., tyto fakta už nikoho nezajímají.

Další vtipná věc... Média ozbrojence v East Ghoutě označuje jakožto povstalce ale že se jedná o teroristické organizace jako Jaish al-Islam, al-Rahman Legion nebo Hayat Tahrir al-Sham to už se radši nezmíní.

Další věc kterou naše média s oblibou vynechává jsou aktivity těchto "povstaleckých" skupin, kdy jejich dělostřelecke a minometné ataky denně zabíjí civilisty v pětimilionovém Damašku. A že mnozí civilisté jsou v oblasti East Ghouty držení násilím jakožto živé štíty - armáda nebrání žádnému civilu svobodně odejít z oblasti, nemají důvod někomu v tom bránit.

Proč OSN nijak nereagovalo při "osvobozování" Mosulu nebo Raqqa (kde byl použitý doopravdy chemické zbraně- fosfor)? Dvojí metr.

V obou městech se bojovalo proti světovému terorismu... V East Ghoutě se bojuje proti západním teroristům/proxy proto tolik "solidárního" řevu z umaštěných tlamiček politických kreatur typu Trump, Macron (ktery se zcela nestranně angažuje v tomto konfliktu jen občas masturbuje nad vlajkou FSA) a o paní Multi Merkel ani nemluvím...

East Ghouta bude osvobozena od výše zmíněných skupin a nic nás nezastaví.

Saleh.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky