Kapela Novinky - Slovakia Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kapela Novinky


" C верою в душе ты не один! "
Veľmi vďačím Bohu za to, že som tu mohol spoznať tých najlepších ľudí. Čím bližšie si k smrti, tým lepší je z teba človek. Prejavia sa v tebe tie najlepšie vlastnosti o ktorých si ani netušil a každý jeden deň žiješ tak, akoby to bol tvoj posledný. A pokiaľ v sebe nosíš vieru, si silný a nikto ťa nedokáže poraziť, ak to ty sám nevzdáš. Zabiť - to áno, ale poraziť - nikdy !


Ak si niekto myslí, že takých prekrásnych veliteľov ako Alexander Stefanovskij s prezývkou Mangust, ktorý učil ľudí a velil v batalione Zarja si vezme osud len tak náhodou, mýli sa. Písal sa 5. august 2014, ked prišla v poobedňajších hodinách informácia, že nepriateľ opäť obsadil Verchnaju Vergunku v luhanskom rajóne. Mangus spolu so svojou neveľkou prieskumnou skupinou na túto výzvu zmapovali terén. Narazili na protivníka a začali ich tlačiť k ich opevneným pozíciám, kde objavili ich prichystanú techniku - tanky a BTR. Mangus odišiel rýchlo pre posily a svoju skupinu zatiaľ postavil k obrane v jednom z priľahlých domov. Keď prišla pomoc, začal sa útok na pozíce nepriateľa, no tank, ktorý mali k dispozícii sa zmohol iba na tri výstrely a záhadne sa zasekol. Vzápätí na to ukropske tanky, ktoré už čakali, začali silné obstrely, pri ktorých veliteľ zahynul. Nikto presne dodnes nevie povedať, ako Mangus zahynul, okolo jeho smrti sa vznáša otáznik a aj tí, ktorí boli s ním v jeho blízkosti v tento osudný deň sa rozchádzajú vo svojich výpovediach. Telá padlých sa podarilo vyzdvihnúť až na tretí deň a telo veliteľa behom týždňa v tajnosti odpraviť v Perm. Príbuzným odmietli otvoriť rakvu a mladí chlapci, ktorý ho doniesli, nechceli o ničom hovoriť. Až vo februári poslali ukropi matke Mangusta fotografiu jej mŕtveho syna, ktorý bol na nej celý dokrvavený, nohy mal v neprirodzenej polohe, no tvár nebola znetvorená, a tak mohla potvrdiť jeho identitu.Mangust bol srdcom komunista, bol hlavou Leninského oddielu dobrovoľníkov národnej družiny v Perm. Plánoval návrat domov, potreboval pomôcť žene a svojim trom deťom, lebo v batalione nedostával žiadne peniaze. Bol idealista a všetko robil dobrovoľne, mzdy nebolo žiadnej. Saša ako človek širokej mysle pochopil, že vojna v Novorusku nie je tou, čo virtuálne prezentujú médiá, ale je vojnou zasahujúcu celý ruský svet. V tom čase bol projekt Novorossia ešte živý, plný ideálov a on bol mužom plným energie a ľudského cítenia. No nielen ľudského....Príčinu jeho smrti treba hľadať v tom, že vedel na Plotnického špinavosti a napísal mu oficiálne vyjadrenie, že všetko zverejní, pokiaľ sa veci nezačnú riešiť správnym smerom. A tak bol poslaný na smrť aj so svojou skupinou, kde ich už čakali v presile, v ktorej nemali žiadnu šancu.
Alexej Mozgovoj, zakladateľ prápora Prízrak. Bol 23.máj 2015, keď v popoludňajších hodinách blízko obce Michajlovka, na ceste z Alčevska do Luhanska bol spáchaný vražedný atentát. Jeho auto našliaplo na nastraženú mínu a vzápätí explodovalo. Keďže predchádzajúci marcový atentát sa nepodaril, veliteľovu smrť si vrahovia radšej ešte poistili a auto rozstrieľali. Taký rukopis už bol, najprv to boli svetlo-šumové granáty, potom guľomet. A Mozgovoj zomrel až na následky tejto streľby. Jeho charizmatickosť z neho urobila vodcu, za ktorým išli davy. Boli to práve obyčajní ľudia, s ktorými cítil najviac, bol nekompromisný, plný vôle za vytvorenie spravodlivej ľudovej spoločnosti bez oligarchov a skorumpovanej byrokracie, bez nacionálneho rozoštvávania. Okrem toho, že tvrdo kritizoval "prímerie" z Minska a nazýval ho zradou Donbassu, kritizoval aj pijavice prisaté na humanitárnej pomoci a diktatúru hlavy LNR. Mozgovoj mal USB a videodokumenty na Plotnického, Po tom, ako verejne vyhlásil, že ich zverejní, smrť si čoskoro počakala aj na neho. Prípad dodnes nie je vyšetrený a pokiaľ tam bude panovať atmosféra strachu, pravdu sa ani verejnosť tak skoro nedozvie. Ale beda, pravda sa umlčať nedá, a Plotnickému sa tiež krátia kniežacie dni.
Pavol Dremov bol veliteľom 6. samostatného kozáckeho motorizovaného streleckého pluku Matveja Platova. Dremov veľmi tvrdo kritizoval Plotnického machinácie, hlavne čo sa týka rozkrádania humanitárnej pomoci, ktorej sa nikomu nedostáva, hoci všetci pohlavári takzvanej LNR kričali iné. Oficiálne vyjadrenia Báťu Dremova o krádeži peňazí hlavou LNR prinieslo svoje ovocie. 12 decembra 2015 automobil prepravujúci vodcu Kozákov na vlastný svadobnú hostinu vybuchol na ceste, keď vychádzal z mesta Pervomajsk a nevesta sa svojho ženícha už nedočkala. Jeho najlepší priateľ, starosta Pervomajska Jevgenij Jiščenko bol zavraždený krátko pred ním a slučka sa sťahuje opäť k Plotnickému a jeho kumpánovi, oligarchovi Achmetovi. Jiščenko rovnako ako Dremov nemal strach hovoriť nahlas pravdu, ktorá mala byť v očiach verejnosti skrytá a oficiálne obvinil Zacharčenka aj Plotnického zo zrady na vlastnom národe. Za svoje slová takmer vzápätí zaplatil vlastným životom. Boli to slová, kde vyzval všetkých vojakov postaviť sa hlavám LNR a DNR a apeloval na lídrov, že svoje hrozby splní. Svorka, ktorá všetko rozkráda likviduje ľudí, ktorí sa neboja a vravia pravdu. Vedenie republík likviduje ľudí presne podľa napísaného zoznamu, na ktorom sa nachádzajú mená nespokojných s terajšou vládou , čiže nepohodlní ľudia pre hlavy DNR a LNR. Báťa Dremov svojho času prorokoval to, čo sa deje dnes - velitelia a vojaci, schopní vojaci budú odmietať bojovať práve kvôli zrade na nich, na myšlienke a na národe. Bojujeme pre slobodu, nie za ďalšie otroctvo. Zlodejov vystriedali zlodeji, čo sa dostali ku korytu a kradnú a budú kradnúť, pokiaľ to niekto nezastaví. Dremov bol odhodlaný a robil všetko pre to, aby to zastavil. Nepodarilo sa. Ako odkázal lidrovi DNR, vo svojom živote môže stratiť iba svoj život, len to. Nebál sa smrti. Môžu ho zatvoriť, môžu ho zabiť, ale on ako aj ostatní povstali za pravdu, aby obyčajní ľudia mali ľahší život a nie preto, aby vedenie republík obchodovalo s humanitárnou pomocou a ostatnými vecami, uhlie posielali na Ukrajinu a peniaze mizli. Nie kvôli tomuto sme povstali.
Je to jeden reťazec - čistky. Nie je žiadúce vravieť pravdu o lídroch. Ako všetci vieme, Motorola bol zavraždený vo výťahu. Chcel ísť do politiky, bohužiaľ, táto realita nebola vo vyhliadkach a plánoch lídra LNR. Podobne ako Givi, ktorého odstránili ako posledného a s ním aj jeho osobnú rotu, ktorá sa stala nepohodlnou a neprijeteľnou nikomu. A preto aj títo chlapci zostali bez práce, ktorú si už ani za tohto vedenia nenájdu. Ich zásluhy nie sú a nebudú už nikdy ocenené, medaily rádu a tituly dostáva už iba Zacharčenkov Kononov.
Takáto je realita na Donbasse. Kto ide proti hlavám LNR a DNR, títo ľudia zomierajú na podlé atentáty a potom sa kričí do sveta, že za všetky fyzické likvidácie môžu ukropi. Bohužiaľ v náš neprospech, sú to práve ukropi, ktorí si stoja za svojim, obhajujú svoje pozície a ich DRG nelikviduje svojich vlastných, tobôž nie svojich veliteľov. A keď logicky pouvažuješ - čo stratili naše kniežatá? Sú spokojné a šťastné, ich vrecká sú napchaté peniazmi, ich rodiny nehladujú, nestrádajú, nie sú v prvých líniách...jedným slovom - krásne si zveľadili svoj kapitál.


http://eurasia24.cz/aktualne/item/2634-globalni-rizeni-nefunguje-vladimir-putin-se-v-zasadni-reci-ostre-vymezil-zapadu-a-varoval-svet-video

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11296-denik-sme-priznava-plati-soros

https://www.youtube.com/watch?v=XN8DZK8mc8g

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g27.html

http://www.hlavnespravy.sk/oddiely-sdf-nastolili-kontrolu-nad-ropnym-loziskom-v-dajr-az-zaur/1180528

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Vladimir-Putin-medzi-recou-Europania-preco-zbrojite-S-kym-chcete-bojovat-288747

======================================

Pondělí, 23.10.2017:
1; Ukrajina v mlze. Proč Saakašviliho majdanu tak rychle došel dech? „Michomajdan“ se chýlí ke svému konci, aniž vlastně pořádně začal.
2; Jemný náznak: V Kyjevské oblasti byly odhaleny „Ozbrojené síly“, „OMON“ a „specnaz“. V Kyjevské oblasti se prodávají modely aut s vlajkami Ruska a nápisy „specnaz“, ozbrojené síly“ nebo „OMON“.
3; V italské oblasti Veneto skončilo referendum o autonomii. Referenda o autonomii oblasti Veneto se k 20:15 místního času zúčastnilo 50,1% voličů.
4; Strach má velké oči. Ve West Pointu studují Morseovu abecedu. Zpráva analytiků amerického Centra strategických studií přetéká obrovským množstvím hloupostí – v nejlepších tradicích ukrajinských analýz. Stačí si přečíst už jen název: Hodnocení ruských reakcí na zlepšení pozic USA a NATO“...
5; Ukrajincům ještě nedošla všechna ta hrůza toho, co se v jejich zemi děje. Ukrajinci si ještě nedokáží představit, co znamená hlasování Nejvyšší rady o tzv. zdravotnické reformě.
6; Dopis v láhvi našli po 29 letech. Manželský pár ze státu Georgia objevil na břehu Atlantického oceánu láhev s dopisem vyplavenou hurikánem Irma.
7; Více než polovinu svého osobního majetku věnoval miliardář George Soros fondu Otevřená společnost.
8; Konvoj ministerstva obrany Ruské federace přijel do frontové zóny u hranic s Izraelem. Obec Džaba s 9 tisíci obyvatel (z toho 600 běženců) se nachází tři kilometry od území pod kontrolou ozbrojenců.
9; Lidé šli za námi. Bylo zveřejněno ohlédnutí za prvními měsíci existence Doněcké lidové republiky.
10; Kdo se bude zodpovídat za „Michomajdan“? Spekulovat o tom, čím skončí protesty ve vládní čtvrti hlavního města je zatím ještě předčasné.
11; Petljura je zrcadlem ukrajinské revoluce. Během oslav „Dne obránce Ukrajiny“ došlo ke zvláštní události. Ve městě Vinnica byl odhalen pomník Simona Petljury. První v historii. Tohle si ještě nikdo nedovolil.
12; USA jsou vystrašené z nové ruské rakety. Americká média vyplašeně komentovala zkoušky nové ruské rakety.
13; Úderná křídla: Nejlepší Tupolevovy bombardéry. Nejstarší konstruktérské kanceláři Andreje Tupoleva je 95 let.
14; Proč Pentagon šílí? V USA přiznali zaostávání za Rusy v kvalitě zbraní.
15; Pod ochranou ruských „Tygrů“ přes poušť v provincii Aleppo. Z Aleppa do města Manbidž je to kolem 100 km.
16; Americký program válek 21. století. A co dál? Americký establishment zvolil cestu chaotizace „třetího světa“ pod záminkou obrany USA před vývozem terorismu.
17; Sýrie a obavy Tel Avivu. Izrael je připraven iniciovat útok ozbrojenců na syrská města. Po ukončení války upevní Hizballáh a íránští dobrovolníci bojující na straně syrské armády svou přítomnost ve městě Kunejtra.
18; Vězení ještě není to nejhorší. Na Ukrajině člověka můžou i oběsit, říká Iščenko. Za nemastným neslaným začátkem probíhající kyjevské krize se skrývají mocné síly a nesmiřitelné rozpory.
19; Veneto a Lombardie se v referendu vyslovily pro nezávislost. Dvě oblasti Itálie kráčejí ve stopách Katalánska.
20; Británie žádá OSN, aby kvůli transgenderům nenazývala těhotné ženami. Britská vláda žádá, aby se v dokumentech OSN termín „těhotná žena“ změnil na těhotný člověk/těhotná osoba.
21; Bývalá lékařka čínské reprezentace prohlásila, že v zemi existoval program na používání dopingu.
22; Rusové po nás jdou! Senátor USA předpověděl nové a ještě horší ruské vměšování. V letech 2018 a 2020 jsou volby v USA opět ohroženy, myslí si senátor Graham.
23; Ve Švýcarský mladík napadl sekerou kolemjdoucí. Několik lidí bylo zraněno v důsledku útoku mladíka se sekerou v obci Flums ve Švýcarsku (kanton St. Gallen).
24; Za Peruna a bílou rasu! Proč ve školách města Chmelnickij zakázali ruštinu? Nejde o Nejvyšší radou schválený zákon. Ten ještě nezačal platit. V Chmelnickém mají své specifické „bojovníky za Ukrajinu“.
25; Ljaško: „Moji psi chtějí ochutnat Julčinu zadnici“. Oleg Ljaško, kterého Julija Timošenko odvážně nazvala Porošenkovou čivavou, se nejspíš urazil. A asi nadlouho.
26; Kurdové získali kontrolu nad jedním z největších ropných nalezišť v Sýrii. Kurdové podporovaní koalicí v čele s USA získali kontrolu nad snad největším nalezištěm ropy v Sýrii.
27; Světový židovský kongres požaduje odstranění Petljurovy pomníku ve Vinnici. Ředitel Kongresu si myslí, že pomník Petljury vysílá nesprávný vzkaz ukrajinskému lidu a budoucím generacím.
28; Sankce nepoškozují vlády, ale naše občany. S Ruskem potřebujeme naopak bezvízový styk, říká bývalý premiér Polska. Jak to tak často bývá, po opuštění funkce politici mění rétoriku. A to se stalo i Leszku Millerovi.
29; Trump slibuje, že se s Íránem vypořádá i bez podpory Evropy. Prezident USA poznamenal, že když Írán nakupuje zboží v Německu, Francii a dalších zemích, jde o miliardy dolarů.
30; USA poprvé za 26 let uvedly do pohotovosti jaderné bombardéry. Jde o Boeingy B-52 Stratofortress – těžké superdálkové strategické bombardéry nesoucí rakety.
31; Nové ruské kulomety pro armádu a specnaz. Kulomet je koncentrovaná podstata pěchoty. Tato věta vystihuje význam tohoto typu zbraní.
32; Útočili jsme na „Nord-Ost“ a modlili se přitom, říká plukovník „Alfy“ o speciální operaci na Dubrovce. 23. října 2002 na muzikálu Nord-Ost teroristé zajali 912 rukojmích a tři hodiny požadovali odsun vojsk z Čečny.
33; Vadí nám sovětská munice, říká šéf generálního štábu ukrajinských ozbrojených sil o perspektivách přechodu na standardy NATO. Uživatelé sociálních sítí Muženkovi navrhují, aby pokračoval v podpalování vojenských skladů, aby se co nejdříve zbavil sovětského dědictví.
34; Švédsko požaduje od Severní Koreje vrácení 43 let starého dluhu ve výši 330 milionů dolarů. Jde o dluh, který byl vytvořen v roce 1974.
35; U starosty Oděsy probíhá domovní prohlídka. Vyšetřovatelé z NABU (protikorupční úřad) provádějí domovní prohlídku v kanceláři Gennadije Truchanova. Jeho přesné místo pobytu není v tuto chvíli známo.
36; Blíží se zima a Kyjev začíná být přístupnější. Na Ukrajině jsou opět ochotni nakupovat plyn v Rusku. Nikdy neříkej nikdy, prohlásil vicepremiér Ukrajiny Vladimir Kiston.
37; Na Ukrajině urvali návštěvníkovi kavárny v opilecké rvačce ruku. Osmatřicetiletý muž byl převezen do úrazového centra s diagnózou „traumatické vykloubení pravého ramene s odtržením šlach pažní kosti.
38; Bojoval jsem na Doněckém letišti! Poslanec Nejvyšší rady zmlátil „veterána ATO“. TO je „demokracie v podání těch, kdo zval lidi na ulici. Oni mohli, a ti, koho oni nazvou provokátory, ti nemůžou...“
39; Macronův pes se vymočil na krb v Elysejském paláci. K incidentu došlo před běžícími kamerami během setkání prezidenta Francie s ministry.
40; Jarošův spolubojovník našel v krvi Ukrajinců „gen vojáka“. Jsme od přírody diverzanti a rozvědčíci. Jen jsme měli to štěstí, že jsme 70 let nebojovali.
41; U Kyjeva spadlo na střechu domu kolo od vrtulníku. Experti „uklidnili“ místní obyvatele, že na dům spadlo nespadl celý podvozek ale „jen“ kolo pro pohyb vrtulníku po zemi.
42; Neznámý pachatel vtrhl do redakce Echa Moskvy a zranil nožem moderátorku. Muž, který vtrhl do rozhlasové redakce vedl ránu nožem do krku Taťjany Felgengauer, řekl šéfredaktor Alexej Venediktov.
43; Ukrajinec, který se pokoušel nezákonně proniknout do Ruska, začal střílet na hranicích. Zadržený občan Ukrajiny zahájil palbu a pokoušel se utéct na území Ukrajiny.
44; Bělorusko řeklo „ne“ ukrajinským prasatům. Zákaz se vztahuje na dovoz živých prasat, zvířat ze zoologických zahrad a cirkusů. Platí i pro vepřové maso a výrobky z něj.
45; Máme telepatické spojení. Ona mě sexuálně pronásledovala, řekl muž, který napadl novinářku Echa Moskvy. Při výslechu muž z Gruzie prohlásil, že během pěti let komunikoval s redaktorkou Felgengauer telepaticky.
46; Rusko otestuje rakety Sarmat do konce roku. Program počítá s odpálením rakety z šachetního zařízení na polygonu Pleseck.
47; Jednání neprobíhají hladce, komentuje Avakov konflikt s Porošenkem. Ukrajinský ministr vnitra prohlásil, že má vlastní názor na řadu otázek a považuje za správné jej prosazovat.
48; Kam ještě mohou klesnout? Na Ukrajině znovu „pohřbívají“ Krymský most. „Známá ochránkyně lidských práv“, která dříve už pohřbila fotbalový tým v podobě ruských vojáků, se nyní stala expertem na mostní stavitelství.
49; V londýnském metru bude zahájen provoz vlaku „Srdce Ruska“. Slavnostní ceremoniál spuštění tematického vlaku Srdce Ruska v londýnském metru se bude konat 25. října.
50; Voják ukrajinské armády začal střílet na svého kolegu, když se s ním pohádal v baru. Ve městě Očakov v Nikolajevské oblasti si dva vojáci po práci vyjasňovali vzájemné vztahy střelbou.
51; Jeden voják ukrajinské armády zahynul a další byl zraněn při explozi vlastních min pod bojovým vozidlem pěchoty. Bojové vozidlo bylo poškozeno natolik, že je neopravitelné.
52; Ukrajina a Polsko podepsaly dohodu o zákonu o vzdělání. Kyjev a Varšava dospěly k dohodě ohledně jazykového ustanovení ukrajinského zákona o vzdělávání.
53; Gazprom odpověděl na prohlášení Ukrajiny ohledně nákupu plynu. Kyjev je připraven zvážit návrat k nákupům plynu přímo od Moskvy.
54; Plavidla ruské vojenské námořní flotily proplula kanálem La Manche. Během průjezdu plavidla odhalila přítomnost nepřátelské ponorky v Atlantiku.
55; Byly zveřejněny záběry z místa přestřelky na rusko-ukrajinské hranici, kde občan Ukrajiny zahájil palbu na pracovníky pohraniční správy FSB.
56; Ruský zdravotnický specnaz zachraňuje lidi v Sýrii. Ruští vojáci poskytují velkou pomoc syrskému lidu.
57; Juncker promluvil o významu Ruska pro bezpečnost v Evropě. Předseda Eurokomise Jean-Claude Juncker připomněl význam Rusk apro architekturu bezpečnosti v Evropě.
58; Putin podepsal první výnos o nových občanech Ruska povinných složit přísahu. Vladimir Putin podepsal první výnos o povinném složení přísahy pro občany pocházející z jiných států.
59; Důstojník Ruské gardy zastřelil v Čečně čtyři své spolupracovníky. Střelec, který střílel v místnosti kasáren, byl zlikvidován.
60; Na Porošenka se v Avdějevce chystal atentát, hlásí SBU. Spiklenci byli ozbrojeni granáty a ostřelovací puškou.
61; Krym získal mnoho spojenců na Západě, kteří mají zájem na rozvoji vzájemných vztahů, říká Aksjonov.
62; Rusko má plné právo zmrazit své členství v Evropském soudu pro lidská práva. Rusko se v této situaci řídí výhradně národními zájmy.
63; Boj o Kurdistán. Co očekává ruské ropné společnosti? Rizika kolem Kurdistánu každým dnem narůstají, ale není pravděpodobné, že by to nějak vážněji poškodilo Rusko.
64; Budoucí kancléř Rakouska se odmítl líbat s šéfem eurokomise. Ministr zahraničí Rakouska Sebastian Kurz se setkal s předsedou eurokomise Jean-Claudem Junckerem.
65; Ruské ministerstvo zahraničí komentovalo slova nejvyššího afghánského představitele o podpoře Tálibů ze strany Ruska. Moskva považuje prohlášení nejvyššího představitele spřáteleného Afghánistánu Mohamada Ašrafa Ghaního za nepřijatelné.
66; Němec zahajloval na patnáctiletého běžence a pak ho zmlátil. Občana Německa obvinili ze způsobení těžkých tělesných poranění způsobených na základě etnické nenávisti.
67; Stoupenci vůdce OUN zablokovali soudní síň v Kyjevě a znemožňují jeho převoz do věznice. Podle názoru advokátů mu vyšetřovatelé vyslovili podezření v době, která není stanovena zákonem.
68; Majdan chystá úder. Poslanec oznámil dobu, kdy bude skoncováno s Porošenkovým režimem. Oznámil, že dnes se v táboře nacházejí vojáci, dobrovolníci, majdanovci a poslanci.

Zdroj: rusvesna.su

https://cz.sputniknews.com/svet/201710206158626-herec-putin-hustej/

http://ceskoaktualne.cz/2016/08/zpravy-ze-sveta/george-soros-a-jeho-penize-kam-az-sahaji-nitky-tohoto-muze/?utm_source=facebook&utm_medium=fbad&utm_campaign=ceskoaktualne

http://www.hlavnespravy.sk/bosnianskosrbski-poslanci-schvalili-uznesenie-proti-clenstvu-v-nato/1176440

http://ceskoaktualne.cz/2017/06/zpravy-ze-sveta/usa-chteji-legalizovat-pres-osn-invazi-tretich-zemi/?utm_source=facebook&utm_medium=fbad&utm_campaign=ceskoaktualne
=================================================

Odtajnění západních dokumentů – pokud vám to neotevře oči, tak potom už nic
Dnes vám přečtu úryvky z knihy, odtajnění západních dokumentů, poslouchejte a přemýšlejte, toto ovlivňuje naši současnost a budoucnost. Starší lidé již dávno všechno chápou a ničím je nepřekvapíme. Jenže naše mládež dnes vystavená globálnímu nebezpečí přes internet, prostřednictvím západních TV a rádií. Aby naše mládež ztratila schopnost racionálního myšlení, neměla objektivní názor, jen aby byla ovlivněna primitivní západní propagandou. To, co se děje nyní v republikách bývalého svazu není náhoda, ale součást globálního plánu pro následující likvidaci našich republik a našich bratrských národů.
Takže, začátkem osmdesátých let sovětské tajné služby získaly materiály tzv. Harvardského projektu. To byl rozsáhlý program pro zahájení zničení SSSR a socialistického systému. Projekt se skládal ze tří svazků restruktualizace, reforma, finále bylo plánováno pro tři pětiletky. V prvním svazku bylo uvedeno, že ve XX – XXI století bude lidstvo vystaveno velké krizi z důvodu nedostatků surovin a energetických zdrojů. Dále se uvádí, že během prvních pěti letech, 85 – 90 léta, proběhne restruktualizace a její cíl je následující:
propaganda
boj za socializmus s lidskou tváří
příprava reformy pro přechod od socialismu ke kapitalismu
restruktualizaci měl řídit podle všeho Generální tajemník komunistické strany
Druhý díl byl věnován reformě- Během 90 – 95 let s následujícím cíle:
likvidace světového socialistického systému
likvidace Varšavské smlouvy
likvidace komunistické strany
likvidace Sovětského svazu
likvidace vlasteneckého podvědomí
reformy měl zavádět už jiný vůdce
Třetí díl byl nazván dokončení. Cíl této fáze byl následující:
likvidace sovětské armády
likvidace Ruska jako státu
likvidace socialistické ideologie
likvidace bezplatného školství
likvidace bezplatného zdravotnictví
zavedení kapitalismu pod heslem „platit se má za všechno“
likvidace mírného života v Leningradě a Moskvě
likvidace veřejných a státních služeb
plošné zavedení soukromých podniků
Tato realizace byla naplánována formou zmrazení, a to v pravém slova smyslu – vyhladověním obyvatel Ruska, výstavbou kvalitních silnic a mořských přístavů aby všechny suroviny a bohatství Ruska mohlo být postupně vyvážené do zahraničí.

Finální etapu měl řídit třetí vůdce a co se nám přihodilo za posledních 20 let? To jsou právě tyhle plány proti nám, které měli být splněné na 100%, s časovým odklonem 3 – 4 roky, ale to není všechno. Po realizaci projektu HARVARD byl vypracován projekt HUSTON, což je detailní studie finální fáze a tento projekt je zaměřen pouze proti Rusku, protože rozpad SSSR již proběhl.
Hustonský projekt plánuje rozdělit Rusko na malé státy:
Sibiř má přejít pod USA
Severo – Západ – Německu
Jih a Povolží – Turecku
Dálný východ – Japonsku
Zde je statistika:
Během posledních 12 let z Ruska do zahraničí každoročně vyváží:
57% ropy
40% plynu
90% mědi
97% niklu
99% hliníku
Rusko pro západ je teď slabou kolonií se surovinami. Dle projektu HUSTO západ nevnímá Rusko jako jediný stát, ale řadu drobných států a stejně iak již probíhá politika pro už rozdělené části Ruska.
Zopakuji dnes ALLENA DULLLESE – hlavy politické americké zpravodajské služby v Evropě a bývalý ředitel CIA v roce 1948 řekl, cituji:
„Literatura, divadlo, filmy – vše bude reprezentovat všechny a parazitovat nejzákladnější lidské city. Budeme se snažit podporovat ty, kdo budou působit na lidské podvědomí kultem sexu, sadistického násilí, sadismu, zrady. Jedním slovem vše nemorální ve vedení států, bude převládat chaos, budeme nepatrně, ale aktivně a trvale propagovat psychicky narušené úředníky, vládu úplatkářů, kritizovat hodnoty a poctivost, slušnost a morálka bude terčem posměchu a nikdo je nebude postrádat. Bude to přežitek minulosti, hrubost a arogance, lež a alkoholismus, drogová závislost, zrada a nacionalismus, nenávist mezi národy – to vše budeme pěstovat v podvědomí lidí. Jen velmi málo kdo bude schopen pochopit co se děje. Ale tito lidé budou bezmocní a žít ve výsměchu. Najdeme způsob jak promluvit a umlčet, udělat z nich odpad Sovětské společnosti. Budeme trhat duchovní kořeny, likvidovat a ničit základy ruské lidské morálky. Těmito způsoby budeme ničit generaci za generací. Začneme s výchovou lidí v dětském věku a dospívající mládeže. Vždy budeme sázet na mládež, nastartujeme rozklad, zkázu a zrádcovství a tak docílíme všeho: (Konec citátu).
Přemýšlejte, jaké dnes sledujeme západní a ruské filmy? Jaké knihy převládají v post-sovětské společnosti a musíte souhlasit – západ neustoupí ani o krok od svých plánů na likvidaci. Jeden z autorů projektu, Brzezinski byl mimochodem nedávno povýšen do statutu čestného občana města Lvov. Na neveřejném zasedání prohlásil, cituji:
„Nový světový řád americké hegemonie je stvořen proti Rusku a na náklady Ruska. není pochyb o tom, že Rusko dříve či později bude rozděleno a bude pod kontrolou.“(Konec citátu).
Samostatným článkem tohoto Plánu je osud Slovanských národů stejně, jako to bylo za Hitlerav plánu Barbarossa. Američané operují s konkrétními čísly:
Totální likvidace 300 miliónů Slovanů včetně Židů s nimi příbuzných, kdy se na začátku počítá s jejich použitím ke svému prospěchu pro rozdělení a likvidaci Slovanů a pak na ně čeká úplně stejný osud. Řečeno na rovinu a bez okolků, židé jsou určeni k likvidaci spolu se Slovany. Pak jen budou konstatovat, že se nezapojili do tržního hospodářství. Hlavní metodou nenávistí mezi národy – krveprolití a občanské války. Zde je citát z projektu:
„Ukrajina si bude myslet, že bojuje proti Rusku za svoji nezávislost. bude si myslet že má konečně svobodu, zatím co se dostává do plné závislosti na nás.To samé si budou myslet i Rusové, že brání své národní zájmy, vracejí zpět svoje teritoria atd. Záminkou z naší strany bude hájení suverenity a boj za své národní ideály. Přitom nedáme ani jedné ze stran možnost k sebeurčení na základě národních hodnot a tradic. V této válce bláznů slovanský dobytek bude ztrácet své síly a posilovat naše pozice. Hlavní dirigent potichu, ze strany bude sledovat krvavé události.“(Konec citátu).
Ještě jeden citát:
„Velmi dobře víme“ – píše se v projektu, že nacionalismus utužuje národ, dělá ho silným. Ale tento slogan je již zastaralý a nemá svou váhu. Nahradíme ho univerzálními hodnotami což je jedno a to samé. Nedopustíme zrod nového nacionalismu a všechna národní hnutí, které se budou snažit vyvést své národy mimo naši diktaturu zničíme ohněm a mečem jako jsme to udělali v Jugoslávii, Srbsku, Íráku.“(Konec citátu).
Je ještě jedna věc, kterou budou znovu citovat:
„Národní hodnoty nahradíme falešným vlastenectvím a opileckým pláčem alkoholiků. Nedovolíme žádné moderní technologie a to povede ke kompletnímu kolapsu průmyslu který snížíme na na výrobu jen předmětů základní potřeby, pro omezená pracovní místa pro otroky, kteří pro nás budou těžit suroviny. Mezi občany je mnoho inženýrů, učitelů, lékařů, kvalifikovaných pracovních sil. Vytvoříme pro ně takové podmínky pro přežití, že budou sami utíkat ze své vlasti. Naším hlavním sloganem je:
„Znič mládež a porazíš jakýkoli národ. Zbavíme jejich společnost od mladé generace, vychováme ji na sexu, rocku, násilí, alkoholu, kouření, drogách, prostě zbavíme jejich společnost budoucnosti. Hitler byl hloupý chlapec, choval se příliš otevřeně, zbytečně prováděl neuvěřitelně velkou práci. Spálit milióny, vystřílet a pohřbít za živa. Zanechal krvavé stopy. My působíme chytřeji. Nezanecháváme stopy, lidé budou mít strach o svůj život, který nebude mít žádnou cenu. Strach o svoje pracovní místo o které mohou přijít během okamžiku, strach o budoucnost. Pomoci strachu budeme vládnout lidem. Pod rouškou demokratických reforem, nabídneme slovanskému dobytku monarchii a každé z nich loutku – prezidenta. K tomu více lesku a hluku. Malý monarchismus je dobrý v tom, že veškerou energii lidových mas nasměřuje na píšťalku. Tak odvádí pozornost od naší aktivní práce pro kontrolu obyvatelstva a všho co potřebuje především my. Rozdělíme moc infrastruktur, obsadíme je svými lidmi. Armády, bezpečnostní služby a speciální solové jednotky budou podřízeny prezidentům a tím pádem nám. Budeme mít v rukou pouze provázky uvázané na ruce prezidenta a budeme za ně tahat tak, jak potřebuje my pro uskutečnění našeho obrovského projektu.“(Konec citátu).
Ale to není ještě všechno. Čteme dál. Cituji:
„Slované, mezi nimi Rusové, Bělorusové, Ukrajinci jsou nejvíce neovladatelné národy na světě. Vzpurné díky svým přirozeným fyzickým a intelektuálním schopnostem které geneticky zdědili po svých předcích a které není možné změnit. Slovana, Rusa, Ukrajince, Bělorusa je možné jen zničit, ale ne podmanit. To je důvod proč všichni podléhají likvidaci a zpočátku výraznému snížení jejich populace. Na celé planetě dochází k výrazným klimatickým změnám. Poušť směřuje směrem na sever rychlostí 10 kilometrů za rok. Dehydratace zemí – 25 metrů za rok. To je za 20 – 30 let problém přesídlení obrovské masy civilizovaných národů severněji od jejich současných míst. Do té doby na Kubani, v Rostově na Ukrajině bude ideální subtropické podnebí a na místě úrodných oblastí na severní Ukrajině bude klima dnešního Kavkazu. Slované bude jsou dočasnými hosty a podléhají přesídlení. Poženeme je dál na sever mimo Moskvu kde bude malé severní území, rezervace, hustě obydlená obyvateli podobné indiánům v Americe.“(Konec citátu).
Pro diváka to lze pojmenovat velmi jednoduše. Obyčejný fašismus. Přesně jako stejnojmenný film Michaila Romma z roku 1965. jenže toto není film ale realita. Rusové, Bělorusové, Ukrajinci jako Slovanské národy podléhají vymazání ze světové historie zrovna jako židé kteří je podporují nebo jsou jejich příbuznými, ale toto je můj osobní názor. Pokud ještě někdo pochybuje, tak tento dokument lze snadno nalézt a přečíst- tady je seznam – před vašima očima. Jen malá rada, než začnete číst nasaďte si klobouk na hlavu aby vám vlasy na hlavě nevstávaly hrůzou- Zde je komentář státního tajemníka USA, Paula – citace:
„Rusko by mělo zapomenout že má jakýkoliv zájmy v bývalých republikách SSSR. Nedovolíme Rusku zasahovat do záležitostí republik bývalého SSSR. Protože obroda SSSR není strategickým konečným cílem USA.“(Konec citátu).
Zde jsou úryvky ze směrnice Rady bezpečnosti USA č.p.SC20/1, citace:
„Na území rozpadlého SSSR nemůže být zachován vojenský a ekonomický potenciál, který v budoucnu bude nezávislým od sociálního systému tohoto území. V budoucnu by se mohl znova zrodit a konsolidovat a může být potencionální hrozbou pro americkou hegemonii. bez ohledu na to, jaká vláda bude v Rusku, důležité je, aby měla jen omezený vojenský potenciál a musí být plně ekonomicky závislý na USA.
Rusko musí:
1. Provést demontáž vojenské techniky a kompletně se odzbrojit
2. Musí opustit všechny důležité geopolitické funkce ve všech regionech planety
3. Musí být plně zlikvidován její vojenský a pak i ekonomický potenciál. Bez tolerance průmyslové základny poraženého státu.“(Konec citace).
Takže vše jde podle plánu, ale naším úkolem je načasování jejich plánů překazit. Pokud my, jako jeden národ, nedovolíme jim zničit nás zevnitř, všechno společně dokážeme.
zdroj

http://www.prvopodstata.com/2017/04/20/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic/
==========================================

Prečo zrazu v našich médiách nepočuť to neprestajné celoročné šírenie nenávisti, že Rusi nabúrali a ovplyvnili voľby v USA, a preto Clintonová prehrala? Pretože dnes tu máme už jasný dôkaz, že celý tento médiami šírený podvod bol financovaný „demokratmi" od Clintonovej. Takže Rusko sa volieb v USA ani len nedotklo! Dnes je to už preukázateľne jasné. Ten dôkaz zverejnil denník The Washington Post, a to podľa Trumpa iba preto, lebo celá vec sa mala zanedlho objaviť pred súdom a Clintonovej demokrati sa zľakli, že ak by to súd odhalil, mohli by všetci skončiť v base. Takže radšej pravdu vykrákali ešte pred súdom. :D
Áno, priatelia, žiaľ, presne takto sa robí politika podvodov na občanov. A presne takto to robia aj tí naši politici na čele s Ficom, Bugárom, Dankom a Kiskom! Klamú „jak svine“. Neverme im ani slovo! Vo voľbách v USA rozhodli občania, a to napriek tomu, že všetky médiá po celom svete mleli a mleli, aby Američania volili Clintonovú a nie Trumpa. Napriek tomu sa ľudia v USA oklamať nenechali. Volili presne naopak, než hlásala propaganda. Podvodnícky tím Clintonovej prehral. Kiež by konečne aj u nás presne takto prehrali voľby tí naši vládni podvodníci, ale najmä ten náš najväčší šíriteľ nenávisti a kolaborant ukrajinského nacizmu Kiska.
Jan Pavliš

http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-novinar-o-praktikach-manipulacie-nemeckych-medii-zo-strany-americkej-cia/403429

https://www.novinky.cz/zahranicni/453008-madari-zadrzeli-pakistance-podezreleho-ze-70-vrazd-cestoval-s-migranty.html

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=190144

========================================

Tak vážení, toto je zpráva možná den, možná týden, ale pro lid z Donbassu je to zpráva století!
25-10-2017

Izrael vyřešil ukrošskou migraci po svém, bez EU abez NATO, a dokonce i bez Ruska. Všichni Ukroši, kteří tam příjeli jako turisté a namají pracovní povolení - ven! Okamžitá deportace.
A POZOR: Výjimku tvoří lidé, kteří jsou z Donbassu, tedy z DLR a LLR. Ti dostávají automaticky statut uprchlíků.
Izraeli, smekám!
Koment Radka Zemanová-Kopecká
Вот и все...МВД Израиля приняло окончательное решение в отношении граждан Украины приехавших под видом туристов на заработки,всех кто не имеет место регистрации в ДНР и ЛНР подлежат высылке на Украину и получат отказ при подаче просьбы о предоставлении статуса беженца.Кроме того предписание покинуть страну

=============================================

Washington se už otevřeně připravuje na velkou válku a zahajuje masovou mobilizaci. Naposledy k takovým opatřením Bílý dům sáhl v roce 2001, když po teroristickém útoku v New Yorku USA zabředly až po uši do blízkovýchodních konfliktů, ze kterých doposud nenašly východisko.
Dne 20. října Donald Trump podepsal nařízení o odvodu do činné vojenské služby Ozbrojených vzdušných sil USA celkem TISÍCE vojenských pilotů doposud ve výslužbě. Americké zákonodárství má velmi přísná omezení pro povolávání armádních vysloužilců zpět do činné služby. Prezidentský dekret je ruší a převádí velení Pentagonu do režimu mimořádného stavu a uděluje jim prakticky neomezené pravomoci. Pro podobná rozhodnutí musí mít lídr státu velmi závažné důvody a ty, podle všeho, Trump má.
Podle slov kontraadmirála námořních sil USA Harry Rosse, zástupce Pentagonu, jeho velení nyní očekává nařízení ministra obrany, který musí předat pravomoce tiskovému mluvčímu ozbrojených vzdušných sil USA k povolání tisíce pilotů do služby v období do tří let. Ross také informoval novináře o tom, že prezidentův dekret je vlastně univerzální, to znamená, že se netýká pouze ozbrojených vzdušných sil. Později, jestliže to bude nevyhnutelné, může jej Pentagon použít i na další druhy vojsk. Faktem je, že toto je DEKRET O VŠEOBECNÉ MOBILIZACI.
Ve skutečnosti je povolání pilotů jen první etapou velké mobilizace, zahájené Trumpovým nařízením. Bílý dům otevřeně oznamuje světu i američanům, že se USA chystá k velké válce. Soudě podle toho, že na Blízkém východě Washington znovu utrpěl porážku a přenáší svoji agresi do Asie, není těžké se dovtípit, kdo se stane novým cílem strýčka Sama. Armádní piloti ve výslužbě jsou pravděpodobně potřební pro masovou operaci ozbrojených sil USA v Severní Koreji, do které Trump letí přímo po hlavě. Letadlové lodě, které míří do Japonského moře, perfektně zapadají do celkového obrazu apokalypsy, která hrozí lidstvu.
Jurij Makarenko
Překlad J. Novák
Zdroj
Zdroj:https://www.novorosinform.org/articles/11685

======================================

Co u nas nikdy neuvidite a nebudete ani pocut.
Zacalo sa rokovanie ministrov obrany Zdruzenia krajin juhovychodnej Azie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
V Čtvrtém jednání ministrů obrany Sdružení národů jihovýchodní Asie Sergej Sojgu predniesol zopar faktov :
Za dva roky činnosti ruského letectva v bojových operacích na území Sýrie je fakticky ukončeno financování teroristické skupiny Islámský stát ropným průmyslem, oznámil ruský ministr obrany, generál Sergej Šojgu.
„Do roku 2015 IS vydělával asi 3 miliardy dolarů ročně prodejem ropy na území Sýrie, v některém období to bylo až 10 milionů denně. Dnes je financování IS na území Sýrie prakticky ukončeno," řekl Šojgu v úterý při vystoupení na Čtvrtém jednání ministrů obrany Sdružení národů jihovýchodní Asie.
Za dva roky bojové činnosti ruského letectva na území Sýrie byly zničeny velké teroristické jednotky v nejdůležitějších směrech, byly osvobozeny klíčové obce a byly odblokovány hlavní komunikace," řekl ministr.
„Zničeno bylo také více než 200 ropných a plynových ložisek, 183 ropných závodů, 126 čerpacích stanic a asi čtyři tisíce cisteren," řekl Šojgu.


https://dennikn.sk/blog/den-ked-sa-stastie-ku-kotlebovcom-obratilo-chrbtom/
https://www.aktuality.sk/clanok/532631/prezident-kiska-poslal-jasny-odkaz-slovensko-nie-je-socialny-stat/
======================================
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky