V Barceloně dav odpůrců nezávislosti útočí na budovu rozhlasu. Na ulicích dochází k potyčkám - Slovakia Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

V Barceloně dav odpůrců nezávislosti útočí na budovu rozhlasu. Na ulicích dochází k potyčkám

HOME MENU


V Barceloně dav odpůrců nezávislosti útočí na budovu rozhlasu. Na ulicích dochází k potyčkám.

Sobota, 28.10.2017:
1; Už to začalo: V Barceloně dav odpůrců nezávislosti útočí na budovu rozhlasu. Na ulicích dochází k potyčkám.
2; Bankovní a finanční systém Ruska se cítí stabilní, prohlásila Elvira Nabiullina, šéfka ruské centrální banky.
3; Trump vystoupil na podporu jednotného Španělska. Bílý dům potvrzuje podporu jednotného Španělska, prohlásila před novináři tisková mluvčí prezidenta USA Sarah Sanders.
4; Korsika podpořila nezávislost Katalánska. Předseda Korsického shromáždění Jean-Guy Talamoni přivítal nezávislost Katalánska.
5; Skotsko vyjádřilo podporu Katalánsku. Vláda Skotska prohlásila, že podporuje právo Katalánska zvolit si svou budoucnost.
6; Veteráni ATO vytvořili batalion pro boj proti Katalánsku. Ozbrojenci vyjadřují svou podporu „králi Španělska a španělskému lidu v úsilí obhájit jednotu svého státu“.
7; Italský umělec vytvořil na poli obrovský portrét prezidenta KLDR. Pod portrétem se nachází nápis „Nebezpečný“.
8; Pro přístup k vojenským technologiím USA nepotřebuje Rusko špióny, píše Daily Beast. Moskva se může zmocňovat tajemství Spojených států nejen pomocí rozvědčíků, ale i obyčejných amerických podnikatelů.
9; Hudebník Sergej Šnurov koupil byt brjanské důchodkyni, která žila v koňské stáji. Posledních třicet let žila devětasedmdesátiletá Nina Makejeva v budově konírny z 19. století v obci Lopandino v Brjanské oblasti.
10; Běloruského policistu propustili za nakopnutí kotěte. Rozhodnutí o jeho propuštění bylo schváleno v souvislosti se spácháním přestupku, který diskredituje pracovníky orgánů vnitra.
11; Situace v Doněcké republice se nažhavuje, používají se všechny druhy zbraní. Ukrajinská armáda beze strachu z odsouzení ze strany mise OBSE střílí od samého rána hluboko do noci.
12; V NATO zcela správně vyhodnotili děsivou ruskou raketu. V jedné z publikací se říká, že raketa je schopna zničit území o velikosti Francie.
13; Ruští vojáci na vozech „Tigr“ dorazili do osvobozené bašty Islámského státu.
14; Extrémní snížení: EU vyčlenila Ukrajině 89,5 milionu na reformy. Evropské unii se už nechce platit a pokouší se Ukrajině maximálně krátit financování.
15; Rusko vyvíjí vojenskou „arktickou obludu“. Pro ruské vojáky je vyvíjen supertěžký dopravně-výsadkový ekranoplán.
16; Pochod na Řím: Jak italští fašisté vytvořili historicky první totalitní stát. Pochod na Řím, který se stal předobrazem všech následujících fašistických pochodů, začal 27. října 1922 v několika městech Itálie.
17; Ukrajina na hraně: Porošenko poblahopřál občanům k zahájení „zdravotnické genocidy“. Byl schválen zákon o placeném zdravotnictví. Ať to vypadá sebesměšněji, Porošenko poblahopřál svým ovečkám k této „významné události“.
18; Jak se chovat k Vlasti: Je krajně nepřirozené, když se člověk pokouší Vlast zmrzačit a zabít a zároveň vyznává své oběti nehynoucí lásku.
19; V USA pochopili, že Severní Korea je schopna zničit takřka všechny Američany. Pokud se Pchjongjang rozhodne využít této zbraně, zahyne až 90% obyvatel USA.
20; Jde o vnitřní záležitost Španělska. OSN si myje ruce nad otázkou Katalánska. Generální tajemník OSN vyzývá obě strany k hledání řešení problému.
21; Díky za Vaše úsilí v Donbasu. Porošenko hovořil s Volkerem. Obě strany zkoordinovaly své kroky ohledně posílení mezinárodní přítomnosti v Donbasu, říkají v Kyjevě.
22; Večírky s drogami a sex s prostitutkou. Vznikl velký skandál na britské jaderné ponorce. Na ponorce HMS Vigilant britského loďstva bylo již propuštěno devět členů posádky.
23; V Doněcké republice vyrábějí pušky a my děláme dortíky, říká veterán ATO. „Patriot“ se rozčiluje kvůli tristnímu stavu ukrajinského průmyslu, který není schopen otevřít ani jeden vojenský podnik.
24; Ukrajinská armáda má kolosální nebojové ztráty, říká vojenský prokurátor Matios. Hlavní vojenský prokurátor zveřejnil šokující čísla. Za hlavní příčinu těchto obrovských ztrát považuje porušování armádních předpisů a laxní přístup k výkonu služby.
25; Blízkovýchodní Rubikon: Proč země Perského zálivu změnily svůj vztah k Rusku? Východ je citlivá záležitost, jemná jako písek v arabské poušti. Navzdory tomu všemu úspěch korunuje dílo.
26; Rusko se amerických sankcí nebojí, říká ruský velvyslanec. Nebojíme se sankcí. Přežijeme to. Ale jsem přesvědčen, že pokud budeme s Američany spolupracovat, dokážeme zvítězit nad kterýmkoli nepřítelem.
27; Španělsko okupuje Katalánsko. Vicepremiér převzal vedení regionu a ministr vnitra ovládl policii. Připomeňme, že včera premiér Španělska odvolal vládu Katalánska a rozpustil parlament autonomie.
28; Ruský Robinson. Rusa našli na neobydleném ostrově ve Švédsku. Když doplaval na nevelký kousek souše, trosečník poskládal z mechu velký nápis HELP.
29; Na kosmodrom Vostočnyj dopravili raketu-nosič „Sojuz-2.16“ pro její první start. Pokračuje příprava odpalovacího bloku Fregat. 25. října začalo tankování.
30; Známý televizní moderátor Ivan Urgant se krutě vysmál Ksenii Sobčak ve svém novém videu. Budu tvůj protikandidát, prohlásil ironicky.
31; Válka na Korejském poloostrově si hned v prvních dnech vyžádá stovky tisíc životů, varuje Bloomberg. Dělostřelectvo Severní Koreje může odpalovat až 10 tisíc nábojů za minutu.
32; V Donbasu muž hodil granát do kavárny. Na místě jsou zranění. K incidentu došlo na Kyjevem okupovaném území Doněcké republiky.
33; Džin nezávislosti je venku. Co bude s Katalánskem dál? Nyní katalánský parlament hlavně nesmí v nejbližších třech dnech couvnout od svého rozhodnutí.
34; Demonstranti v Kyjevě si stěžují na nedostatek spodního prádla a ponožek. Seznam prvořadých potřeb pro účastníky shromáždění u budova Nejvyšší rady v Kyjevě překvapil uživatele sociálních sítí.
35; V důsledku minometného ostřelování ze strany ukrajinské armády zahynul civilní obyvatel Jevgenij Michajlovič Kotov. Bylo mu pouhých 25 let.
36; Tři lidé byli zraněni během demonstrace proti nezávislosti Katalánska.V Barceloně se konaly demonstrace odpůrců nezávislosti Katalánska, během nichž byly tři osoby zraněny.
37; Neposlušný minomet. Ukrajinský Molot zabil a zmrzačil vojáky ukrajinské armády. V jednotkách ukrajinských ozbrojených sil pokračuje nárůst nebojových ztrát.
38; Objevily se záběry ze zkoušek americké raketové bomby. Na internetu se objevilo video ze zkoušek nejnovější americké minibomby s možnostmi rakety.
39; Rusko poděkuje Číně kapalným plynem, píše Bloomberg. Čínská národní ropná společnost získala 20% akcií Jamaly a investovala do rozvoje společnosti velké prostředky.
40; Rusové vyhrávají i bez použití armády. Na téma ruských vítězství v 21. století se zamýšlí Azim Ibrahím na anglicky psaných stránkách Al-Arabíja.
41; Chodorkovskij odmítl financovat volební kampaň Ksenije Sobčak. Přitom si ale nemyslí, že je nutno vzdát se účasti ve volbách a odjet na chatu.
42; Ukrajinská armáda přisunula k frontové linii Akacie a Gacinty, které mají dosah až 40 km. Oznámil to dnes zástupce velitele operativního velení Doněcké republiky Eduard Basurin.
43; Já si budu stěžovat u ředitele Twitteru! Někdejší obhájkyně imaginárního Limpopo bojuje proti ruskému internetovému robotu. Kongresmanka Maxine Waters známá svými komickými (spíše hloupými) výpady vůči Rusku (které údajně okupuje jakési Limpopo) prohlásila, že se stala obětí ruského internetového robota na Twitteru, který se ji údajně pokoušel zbavit funkce.
44; Rusko nalezlo způsob jak zastavit konflikt Kurdů s Asadem: autonomii. Tento vstřícný krok vůči Kurdům bude dobrou školou i pro sousední Turecko, které ohledně Kurdů určitě nemá čisté svědomí.
45; Ministr obrany Ukrajiny vyjmenoval hlavní příčiny nebojových ztrát ukrajinské armády: nemoci, porušování bezpečnostních předpisů, alkoholismus. Poltorak tak komentoval prohlášení hlavního vojenského prokurátora Anatolije Matiose o deseti tisících nebojových ztrát od roku 2014.
46; V Petrohradě odhalili pomník obětí největší letecké katastrofy v historii Ruska, ke které došlo 31. října 2015 nad Sinajským poloostrovem. K nebi bylo vypuštěno 25 bílých balónků symbolizujících dušičky dětí, které zahynuly při havárii.
47; Puigdemont odmítl složit funkci na pokyn Madridu. Společně s tímto prohlášením nejvyšší představitel Katalánska vyzval k mírovému demokratickému odporu proti rozhodnutím Španělska.
48; Vrtulník amerického vojenského letectva havaroval v Afghánistánu. K incidentu došlo v provincii Lógar. Jeden voják zahynul, šest členů posádky je vážně zraněno.
49; „Proč v Kanadě stojí pomníky ukrajinských pomahačů Adolfa Hitlera?“, ptá se list Ottawa Citizen. Ukrajinský kolaboracionismus je nepopiratelným faktem, nikoli „fake“, tvrdí kanadský list.
50; V Kyjevě proběhl konopný pochod svobody. Kyjevané nadále ignorují vraždění a devastaci v Donbasu, ale demonstrují za legalizaci marihuany.
51; Generální štáb Ukrajiny posiluje ochranu vojenských skladů kvůli „teroristické hrozbě“. Informuje o tom Generální štáb ukrajinských ozbrojených sil.
52; Dobýt Krym bude dokonce snazší než Donbas, tvrdí ukrajinský ozbrojenec. Rozvíjíme raketový program, poodhalil roušku tajemství předpokládaného úspěchu.
53; V Rusku zveřejnili pravděpodobnou příčinu gigantických nebojových ztrát v ukrajinské armádě. Nebojové ztráty v ukrajinské armádě jsou spojeny s pochybnostmi ukrajinských vojáků o správnosti mise, v jejímž rámci plní svou vojenskou povinnost.
54; Lhůta ultimáta vypršela. V centru Kyjeva se začíná budovat vojenský tábor. V podvečer začal před budovou Nejvyšší rady v Kyjevě vznikat vojenský tábor veteránů trestní operace v Donbasu.
55; USA chtějí dostat pod svou kontrolu hranici s Ruskem. Volker projednal vyslání mírových sil OSN na Donbas s poslanci Nejvyšší rady. Přitom se ale kurátor Ukrajiny za Státní department vyhnul otázce reintegrace Donbasu.
56; 80% Němců nevěří propagandě o „zlé Moskvě“, vyplývá z průzkumu. Renomovaný rakouský list Contra Magazin uvádí výsledky sociologického průzkumu.
57; Šupem do ATO. Kyjevská policie našla v nočním klubu nové posily pro ukrajinskou armádu. V rámci protidrogové razie bylo policií zadrženo třicet lidí.
58; U Oděsy se 60 studentů z Iráku oženilo s místními „těhotnými“ důchodkyněmi. Jedné z nich bylo už 63 let.
59; Spojené státy trestají Kurdy za kontrakty s Rosněftí. Přitom USA musely zapomenout na to, že iráčtí Kurdové ještě nedávno byli jejich spojenci.
60; Porošenko se chystá mě zavřít a vyhostit do Gruzie. Pokud se oficiální Kyjev skutečně rozhodne vydat uprchlého gruzínského prezidenta do jeho vlasti, Majdan-3 ztratí na významu.
61; To jsme snad narazili do Supermana? Záhadný objekt ohrozil letadlo nad USA. Letadlo amerického basketbalového týmu během letu narazilo do neznámého objektu.
62; Už se dostali i k otcům-zakladatelům. V USA demontují pamětní desku George Washingtona. Kristova církev v Alexandrii ve státě Virginia demontuje pamětní desku na počest prvního prezidenta USA George Washingtona.
63; Hug: Eskalace konfliktu v Donbasu je nevyhnutelná. Poznamenal, že zvláštní monitorovací mise zaregistrovala 86 případů narušení režimu odpoutání sil a techniky od linie dotyku.
64; Puškov promluvil o „Porošenkově paradoxu“. Navzdory setkáním s americkými a evropskými představiteli se situace pro prezidenta vyvíjí čím dál hůř.
65; Kdyby chtěl Volker řešit problém Ukrajiny, mluvil by s Doněckou a Luganskou republikou a s obyvateli Jihovýchodu. V Radě federace prohlásili, že Kyjev není jedinou stranou rozhovorů v případu překonání konfliktu na Ukrajině.
66; Evropské unii zbývá se jen modlit, aby Katalánsko nezopakovalo osud Ukrajiny, píší média. Politické špičky EU musí pevně doufat, že katalánská krize přeroste v krvavou občanskou válku podle ukrajinského vzoru.
67; Nesplnili jste ultimátum Ozbrojenci blokují sklady Roshen. Dvě desítky mužů přijely do Jagotinu v Kyjevské oblasti.
68; V centru Kyjeva vtrhli Kavkazané do restaurace a stříleli po lidech. V Kyjevě došlo ke střelbě v japonské restauraci. Je několik zraněných.
69; Kdepak ztráty... Pentagon neochotně přiznal havárii vrtulníku, krach speciální operace a oběti mezi vojáky. Západní média neustále publikují objevné materiály o ruských ztrátách v Sýrii, ale nadále utajují ztráty USA.
Zdroj: rusvesna.su

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky